Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 17:00

Jarná AKCIA na prístrešky a pergoly! - platí do 15.4.2020!

POZOR, AKCIA, AKÁ TU EŠTE NEBOLA!

Izolovaná strecha na prístrešky a pergoly GARDEON, ZDARMA!

Thermopanel s integrovanou izoláciou z progresívnej PUR peny má sendvičovú konštrukciu. To zlepšuje jeho tepelnoizolačné vlastnosti a zároveň zvyšuje celkovú stabilitu a pevnosť prestrešenia.

Okrem toho ponúka antikondenzačný účinok, počas teplých mesiacov sa neprehrieva a za prítomnosti dažda zaisťuje neopakovateľný zážiťok bez hlučnosti dažďa. Samozrejme istotne oceníte aj jeho moderný dizajn.

Izolovaný strop v bielej farbe na pergole GARDEON

 


Prístrešky SIEBAU ZĽAVA – 5%!

Prístrešok SIEBAU pre dve autá v antracitovej farbe


Podmienky uplatnenia akcie:

  • akcia je podmienená úhradou plnej sumy vo výške 100% vopred! Zálohovú faktúru je možné uhradiť v 2 – splátkach. Táto suma však musí byť uhradená ešte pred montážou stavby!

Gardeon

  • Výrobný proces a montáž bez obmedzení a sklzov
  • Dodržanie prísnych karanténnych podmienok
  • Realizácia za pár hodín bez fyzického kontaktu so zákazníkom
  • Suché montážne procesy bez stavebného neporiadku a hluku

Kontaktujte nás!

TELEFONICKY

Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Radi a ochotne vám poradíme. Vaše objednávky prijímame a spracúvame každý pracovný deň deň bez zdržania a akéhokoľvek obmedzenia.

OSOBNE

Navštívte nás počas otváracích hodín v našom výstavnom centre a vyberte si zo širokej ponuky. Zabezpečili sme pre vás bezpečné bezkontaktné obhliadky.

Vážení klienti, hovorí sa, že v zlých časoch poznáš priateľa. Aj takýmto spôsobom vám chceme ukázať, ako si vás vážime a ako si vážime našich zamestnancov. Medzi nami je mnoho kolegov, ktorí majú rodinné väzby, alebo sú dlhoročnými priateľmi. Chceme chrániť ich a tiež vás. Nás všetkých spoločne. Robíme pre to všetko, čo je v našich silách. Veríme, že to oceníte.

Váš tím Gardeon

 

Tím GARDEON.sk


Podmienky uplatnenia akcie:

  • akcia je podmienená úhradou plnej sumy vo výške 100% vopred! Zálohovú faktúru je možné uhradiť v 2 – splátkach. Táto suma však musí byť uhradená ešte pred montážou stavby!