Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

AKCIA na Izolované dvere Hörmann LPU42 za polovicu - platí do 30.08.2019!

MYSLITE DOPREDU A UŠETRITE 325€!

Objednajte si u nás do konca júna garáž alebo záhradný domček a dostanete ku nim za polovičnú cenu prémiové izolované dvere Hörmann LPU42 2019! 

Izolované dvere Hörmann LPU42 – patria k výrobkom prémiovej kvality pre náročných zákazníkov dostupné v limitovanom farebnom vyhotovení – RAL 7016 – Antracitová farba, typizovaný rozmer dverí: 875 x 2000 mm / pravé otváranie (závesy, pánty vpravo), prelis M (s ôsmimi lamelami), povrch Woodgrain (drevený dekor), dvojstenné, izolované lamely s hrúbkou 42 mm pre vysokú tepelnú izoláciu.

Umožňujú jednoduchý vstup do montovaného záhradného domčeka, výhodné sú aj ako vedľajšie dvere do garáže – sú veľmi praktické na rýchle vybratie predmetov z garáže bez toho, aby ste museli otvárať bránu. Túto možnosť oceníte najmä vtedy, keď pred bránou parkuje druhé auto. Zľava sa vzťahuje výlučne na 1 ks dverí vyššie uvedených parametrov, táto ponuka je časovo obmedzená! Podmienkou využitia zľavy je úhrada zálohovej faktúry vo výške 100% z ceny diela.

Záhradný domček GARDEON na náradie

Výhody dverí Hörmann LPU42

Vedľajšie dvere Hörmann sa dodávajú s profilovým cylindrom v zadlabacom zámku, so sadou kľučiek s okrúhlymi madlami a oválnymi rozetami a s 3-dimenzionálne nastaviteľnými závesmi.

Rám krídla dverí pozostáva z vystužených profilov odolných voči poveternostným vplyvom, je dookola utesnený. Ku garážovej bráne navyše získate vzhľadovo rovnaké vedľajšie dvere. Stvárnite tak vedľajší vchod do vašej vysnívanej garáže s rovnakým vzhľadom ako garážová brána, čím získate ucelený dizajn.

7 dôvodov, prečo si vybrať izolované oceľové dvere Hörmann:

  1. špičková kvalita od overeného výrobcu
  2. odolná a bezpečná oceľová konštrukcia
  3. integrovaná tepelná izolácia zaručuje vynikajúce tepelno-technické vlastnosti
  4. stabilný systém s mimoriadne ľahkým otváraním 
  5. súčasťou dverí je aj bezpečný zámok
  6. atraktívny moderný vzhľad
  7. dvere možno zladiť s garážovou bránou tak, aby vytvorili harmonický celok