Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Atypické garáže na mieru a montované sklady

Konfigurovať garáž na mieru

Krátka doba výstavby

Montovaná garáž postavená v rekordne krátom čase, len za jeden pracovný deň

Ušetríte peniaze

Našu garáž si viete zaobstarať až o 60% lacnejšie oproti tradičnej murovanej variante

Viac miesta pre vás

Oproti murovanej garáži získate o 50cm vnútorného priestoru naviac


Praktické všestranné riešenie 

Montované objekty GARDEON nemusia slúžiť len ako garáže či dvojgaráže. Auto totiž nie je zďaleka to jediné, čo dokážu naše stavby spoľahlivo ochrániť. Systém „skladačky“ z plechových stien umožňuje dostatočnú variabilitu rozmerov aj riešení umiestnenia a veľkosti okien či dverí, k uzavretej časti sa dá navyše doplniť aj otvorený prístrešok, takže možnosti využitia sú skutočne široké a fantázii sa v tomto smere u nás medze nekladú.

Potrebujete pri svojom podnikaní sklad materiálu spojený s priestorom na jeho príjem a výdaj? Hodila by sa vám väčšia dielňa? Alebo si chcete otvoriť malý bufet či obchod? Žiaden problém! Montovaný objekt vám navrhneme na mieru tak, aby vyhovoval vašim konkrétnym požiadavkám.

Rýchlo, na mieru – bez problémov!

Základom všetkých našich stavieb je montovaná konštrukcia zostavená zo stien z profilovaného oceľového plechu, ktorých vonkajšiu povrchovú úpravu tvorí špeciálna omietka. Tá k plechovým stenám dokonale priľne a vytvorí nielen účinnú ochrannú vrstvu, ale dodá objektu aj estetický vzhľad. Montovanú stavbu tak od murovanej na prvý pohľad nerozoznáte, no môže vám oproti nej priniesť viacero praktických výhod.

Naše objekty sú postavené modernou technológiou montáže, ktorej prednosťou je mimoriadnerýchla výstavba.

 

Všetky súčasti konštrukcie dovezieme na vami určené miesto v nákladnom aute a na pripravenom podklade zmontujeme celý objekt za jeden až dva dni (čas potrebný na montáž závisí od veľkosti objektu). Nový sklad či obchod tak môžete mať postavený bez problémov a veľmi rýchlo.

Peniaze však ušetríte nielen vďaka ušetrenému času. Aj samotnú stavbu budete mať za bezkonkurenčnú cenu – až o 60 % lacnejšie, než by ste si dokázali zabezpečiť podobný murovaný objekt.

Ďalšou výhodou montovaných plechových stavieb je minimálna hrúbka stien (len 50 mm). To v konečnom dôsledku prináša nemalú úsporu miesta, ktorú oceníte nielen pri skladových priestoroch. Hoci sú steny naozaj subtílne, táto konštrukcia sa zároveň vyznačuje vysokou stabilitou, ktorú potvrdzujú statické výpočty.

Keďže naše stavby sú zhotovené z vysokokvalitných a trvácnych certifikovaných materiálov, môžeme vám garantovať ich mimoriadne dlhú životnosť. Navyše, majú minimálne nároky na údržbu. Len ak sa steny po rokoch ušpinia, stačí ich umyť pomocou tlakového čističa.

Na našich montovaných objektoch určite oceníte aj široké možnosti prispôsobenia – či už ide o rozmery, farebnosť fasády a strechy, alebo voľbu doplnkov a príslušenstva. Súčasťou stavby môže byť taktiež prístrešok, umiestnený podľa vašich potrieb. Montovaná stavba sa teda dokáže prispôsobiť vašim potrebám.

Konfigurovať stavbu na mieru

Video atypickej garáže na mieru


Na základe dlhoročných skúseností vám vieme poskytnúť kvalitné poradenstvo pri plánovaní vašej vysnívanej stavby.

Pošlite nám predbežný náčrt stavby a fotografie pozemku na info@gardeon.sk a radi pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


Technické obmedzenia

  • maximálna typizovaná šírka - 5800mm (rozmer je možné upraviť, vyskladať na mieru až do šírky 20 000mm)
  • maximálna typizovaná hĺbka - 8740mm (rozmer je možné upraviť, vyskladať na mieru až do hĺbky 20 000mm)
  • maximálna typizovaná výška steny - 3000mm
  • maximálna výška garážovej brány - 2750mm pri výške steny 3000mm
  • minimálna vzdialenosť konštrukčného otvoru na dvere, okno, svetlík, bránu - 200mm
  • minimálna vzdialenosť konštrukčného otvoru od spodnej hrany steny - 50mm
  • maximálny rozmer konštrukčného otvoru na dvere - 1200x2000mm
  • minimálny rozmer konštrukčného otvoru - 300x300mm
  • minimálna hĺbka stavby pre osadenie garážovej brány s pohonom - 3560mm
garáže na mieru podľa vašich predstáv
Konfigurovať stavbu na mieru

Špeciálne riešenia na špeciálne požiadavky

Nevyhovujú vám štandardné riešenia či bežné rozmery? Potrebujete netradičnú plechovú garáž, záhradný domček, altánok, prístrešok alebo inú stavbu, ktorá nezapadá do žiadnej z ponúkaných kategórií?

Potom je riešením presne pre vás individuálna stavba na mieru.

Garáž nemusí byť iba miestom na „uskladnenie“ auta. Môže slúžiť ako odkladací priestor, hospodárska stavba či podnikateľský objekt, napríklad autoservis. Výberom stavby na mieru ušetríte čas, ktorý by ste inak museli venovať hľadaniu vhodného objektu.

 

 

Jednoducho si v pohodlí domova navrhnete stavbu akú potrebujete, a my vám po vzájomnej komunikácii vieme vyjsť v ústrety.

O celý proces návrhu a realizácie sa postarajú profesionáli, a keďže montáž garáže je otázkou len jedného pracovného dňa, už onedlho môže na vašom pozemku stáť funkčný objekt, ktorý splní vaše očakávania a navyše bude ladiť s domom a jeho okolím.

Ešte stále ste sa nerozhodli? Kontaktujte nás, radi odpovieme na všetky vaše otázky.

Konfigurovať stavbu na mieru

Viac fotografií nájdete na našom Facebooku | GARDEON