Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

GARDEON U VÁS DOMA
Odborná konzultácia úplne zadarmo, priamo u Vás doma!

Naplánovať termín obhliadky

Online niekedy nestačí, preto sa s vami radi stretneme osobne

Objednávanie online je dnes bežnou rutinou

V súčasnosti nakupujeme online rôzny tovar, od potravín až po jednoduché stavby. Je totiž veeeľmi pohodlné. Ibaže pri tomto spôsobe sa pripravíte napríklad o odborné poradenstvo, takže v niektorých prípadoch si budete musieť naštudovať množstvo informácií.

Aj „kamenné obchody“ majú svoje výhody

Niekedy si človek jednoducho potrebuje siahnuť na materiál, poriadne si prezrieť detaily, na všeličo sa opýtať alebo pomôcť s výberom… V GARDEON-e nám práve osobné stretnutie a obhliadka priamo u vás doma umožnia lepšie pochopiť vaše individuálne potreby a požiadavky – vďaka tomu vieme potom navrhnúť riešenia, ktoré budú najlepšie vyhovovať vám aj vášmu pozemku.

GARDEON u vás doma

Ako si môžete naplánovať montovanú stavbu GARDEON?

1. Online – pomocou Konfigurátora

Ak presne viete, aký typ a rozmery stavby potrebujete, aj aké farby a detaily by vám vyhovovali, montovanú stavbu GARDEON si môžete celkom jednoducho navrhnúť sami.

Stačí vyklikať náš Konfigurátor na našej stránke a ten vás už krok za krokom prevedie celým návrhom až po kontaktný formulár. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nám môžete pokojne zatelefonovať – radi vám so všetkým na diaľku pomôžeme.

2. Telefonicky

Ak si na návrh novej garáže či záhradného domčeka sami netrúfate, prípadne máte viac otázok, stačí nám zavolať na telefónne číslo +421 43 455 53 33 alebo nám napíšte na e-mail info@gardeon.sk, kedy by vám rozhovor vyhovoval, a my vám v tom čase zavoláme.

Celý proces návrhu a objednania stavby potom absolvujete spolu s naším odborným konzultantom na diaľku, z pohodlia vášho domova. Nemusíte z toho mať žiadne obavy. S týmto pohodlným spôsobom navrhovania a objednávania stavieb máme dlhoročné skúsenosti, o čom svedčia aj reakcie našich spokojných zákazníkov.

3. Pri návšteve v našom Showroome

V niektorých otázkach vám však nevieme telefonicky poradiť ani pri najlepšej vôli – napríklad s výberom farieb. Ak by ste si chceli nielen farby, ale aj ďalšie detaily našich montovaných stavieb podrobne poprezerať v reáli, máte na to skvelú možnosť v našom Výstavnom centre montovaných stavieb v Turčianskom Ďure.

Je to najväčší Showroom svojho druhu na Slovensku a nájdete tu ukážky všetkých stavieb, ktoré ponúkame. A ak si dohodnete termín konzultácie, môžete priamo na mieste využiť aj nezáväzné odborné poradenstvo našich skúsených predajcov.

4. GARDEON u vás doma

Máte množstvo otázok a chceli by ste vidieť naše vzorkovníky, farby alebo iné materiály na vlastné oči? V tom prípade môžu prísť naši odborní konzultanti priamo ku vám domov a so všetkým vám poradiť – presne na to je určená naša služba Gardeon u vás doma. Naše odborné poradenstvo pritom vychádza z našich skúseností a reálnej praxe – zrealizovali sme doslova tisícky montovaných stavieb a každá z nich je jedinečná.

Gardeon u vás doma je naša poradenská služba, ktorá vás ani k ničomu nezaväzuje, ani vás nebude nič stáť. Jej objednanie nie je vôbec komplikované – stačí si s nami dohodnúť termín, ktorý vám bude vyhovovať.

Naplánovať termín obhliadky

Čo získate so službou „GARDEON u vás doma“?

Odborné konzultácie a poradenstvo

Ak sa trochu strácate v množstve informácií a potrebovali by ste niekoho, kto vám pomôže pri rozhodovaní, kto vám vysvetlí všetky pozitíva jednotlivých možností a fundovane vám poradí, potom je naša služba Gardeon u vás doma presne to, čo hľadáte. Zahŕňa totiž profesionálne poradenstvo, ktoré vám poskytne náš skúsený firemný zástupca.

Odbornosťou našich rád si môžete byť istí, pretože vieme, čo robíme, a robíme to už dlho. Postavili sme už viac než 7 000+ montovaných stavieb po celom Slovensku a našou najlepšou referenciou sú spokojní zákazníci.

Potrebujete odbornú radu alebo konzultáciu? Nemusíte nikam chodiť! My prídeme k vám.

Reálne ukážky vzoriek

Montované stavby GARDEON majú modernú konštrukciu, ktorú nemusí poznať každý. Navyše je pri nich k dispozícii viacero zaujímavých možností – farebných, konštrukčných aj materiálových, a na výber je množstvo doplnkov – od detailov strechy až po dizajnové stenové panely, ktoré sa používajú pri prístreškoch a pergolách. Radi by ste sa na vlastné oči presvedčili, ako vyzerá omietka na oceľovej stene a ako dizajnová výplň na prístrešku? Alebo by ste chceli vidieť, aký je rozdiel medzi zateplenou a nezateplenou strechou? Zaujíma vás, aký odtieň omietky na garáži bude najviac pasovať k vášmu domu a aká farba strešnej atiky bude ladiť s okennými rámami či strešnou krytinou? Aj pri tomto všetkom vám môže byť užitočná obhliadka u vás doma.

Súčasťou našej obhliadky u vás doma sú aj fyzické ukážky vzoriek. Získate tak presnú predstavu o tom, z čoho bude postavená vaša montovaná garáž, ako by mohla vyzerať pergola nad terasou, alebo ako bude nová záhradná stavba farebne zladená s vaším domom.

Naplánovať termín obhliadky

Služba „GARDEON u vás doma“ je teraz zadarmo. Prečo?

V GARDEON-e sme odjakživa kládli veľký dôraz na osobný prístup k zákazníkom. Zároveň sme perfekcionisti, takže u nás musí výsledok vždy stáť za to. Musí byť dokonalý do posledného detailu.

Práve preto sme sa rozhodli ponúkať aj službu GARDEON u vás doma – sme totiž presvedčení, že práve takéto osobné stretnutie u vás, na vašom pozemku, nám v mnohých prípadoch umožní ponúknuť vám tie najlepšie riešenia šité presne na mieru. Pretože pri plánovaní každej záhradnej stavby sa môže vynoriť množstvo otázok, a nájsť tie správne odpovede nemusí byť vždy úplne jednoduché. Navyše, niektoré otázky sa jednoducho cez telefón zodpovedať nedajú. Niekedy treba veci vidieť, ohmatať si, opýtať sa… a práve tu môže byť cestou osobné stretnutie s naším odborným konzultantom, ktorý vám pomôže nájsť optimálne riešenie priamo na tom mieste, kde by mala nová stavba stáť. A tým vlastne dospejeme k tomu, čo je naším spoločným cieľom – k vašej spokojnosti so stavbou, ktorá splnila vaše očakávania.

Naplánovať termín obhliadky

Chcete si naplánovať termín obhliadky?

Napíšte nám na email info@gardeon.sk alebo zatelefonujte na našu infolinku +421 43 455 53 33 a naplánujeme si osobné stretnutie priamo u vás doma.