Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 17:00

Príslušenstvo a doplnky k prístreškom GARDEON

Prístrešok GARDEON s dizajnovými výplňami

Navrhnúť svoj prístrešok GARDEON
Limitovaná akcia do 15.4.2020

Pozrite si nižšie všetky možnosti úprav a doplnkov a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na montovaný prístrešok GARDEON.


 

Antikondenzačný systém DRIPSTOP

Navrhnúť svoj prístrešok GARDEON
Limitovaná akcia do 15.4.2020

DIZAJNOVÉ DREVENÉ VÝPLNE

Súkromie a komfort si môžete zvýšiť pomocou stenových výplní, ktoré vám osadíme na želané miesta medzi stĺpmi. Výplne tvorí trendové vodorovné latovanie zo smrekového dreva, ktoré je v základnom variante ošetrené olejom. Na objednávku však vieme dodať aj dizajnové výplne namorené alebo natreté na odtieň podľa vášho výberu.


Doplatok na odtieň antracit a červený smrek je 50,€ s DPH. Ostatné farebné odtiene na mieru pre vás radi naceníme.

THP STRECHA

Strecha THP má sendvičovú konštrukciu z thermopanelov s integrovanou izoláciou z progresívnej PUR peny. To zlepšuje jej tepelnoizolačné vlastnosti a zároveň zvyšuje stabilitu a pevnosť prestrešenia (nosnosť základnej strechy je 125 kg/m2, pri THP streche dá sa zvýšiť až na 250 kg/m2).


Doplatok na THP strechu je od 25,€ s DPH/m2 (v závislosti od veľkosti prístrešku).

TRAPÉZOVÁ STREŠNÁ KRYTINA S ÚPRAVOU DRIPSTOP

Praktické vlastnosti montovaných prístreškov rozširujú taktiež rôzne varianty zastrešenia. Popri plochej streche s trvácnou konštrukciou z oceľových nosníkov a strešnou krytinou z trapézového plechu, vám ponúkame aj štandardnú krytinu s povrchovou úpravou DRIPSTOP.

Antikondenzačná fólia DRIPSTOP je vyrobená z nespočetného množstva medzi sebou prepojených PES vlákien. Medzi týmito vláknami existujú malé komôrky. Ich účelom je uchovávať kondenzát do tej doby, kým sa po vonkajšom oteplení opäť nevyparí späť do priestoru (cca 500 g /m2 za 6 hodín). Úsporné riešenie na problémy kondenzácie pri pergole s neizolovanou strechou.


Doplatok na systém DRIPSTOP je 8,€ s DPH/m2.

POLYKARBONÁTOVÁ STREŠNÁ KRYTINA

Ďalšou možnosťou je presvetlenie priestoru pod prístreškom. Najmä pod väčšími prístreškami totiž môže byť nedostatok prirodzeného denného svetla, čomu sa dá šikovne predísť vložením priehľadných častí strešnej krytiny. Na tento účel ponúkame optimálne riešenie – možnosť vloženia pásov z odolného polykarbonátu.


Doplatok na polykarbonátovú strešnú krytinu je 35,€ s DPH/m2.

HAP SYSTÉM

Oceľové stĺpy sú okrem štandardného vyhotovenia dostupné aj vo výškovo nastaviteľnom variante s HAP systémom. Jedná sa o výsuvné papuče prístrešku, ktoré sú schované v v samotnom vnútri stĺpu prístrešku. V prípade výškových nerovností je možné papuču výškovo nastaviť až do 15cm.


Doplatok na HAP systém je 50,€ s DPH/1 stĺp (ak teda prístrešok stojí na 6 stĺpoch, doplatok činí 300,€ s DPH).

MOŽNOSŤ VÝBERU RAL FARBY

Z jednoduchej konštrukcie našich prístreškov vychádza aj ich čistý, moderný dizajn. Farebnosť tej vašej si pritom môžete vybrať zo vzorkovníka RAL tak, aby ladil s domom či ďalšími záhradnými prvkami. Páčila by sa vám elegantná antracitová konštrukcia, ktorú by dopĺňali decentné hnedé výplňové panely? Žiaden problém! Chceli by ste namiesto štandardných bielych strešných nosníkov radšej konštrukciu v odtieni bieleho hliníka? Aj na tom sa vieme dohodnúť.


Farebné odtiene na mieru pre vás radi naceníme.

Neviete sa rozhodnúť? Kontaktujte nás, radi vám s výberom pomôžeme.

Zavolajte na infolinku 0903 18 18 18 alebo vašu požiadavku pošlite prostredníctvom e-mailu na info@gardeon.sk. Tešíme sa na váš záujem!


Viac fotografií nájdete na našom Facebooku | GARDEON