Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Gardeon Exclusive – výnimočný dizajn

Konfigurovať prístrešok GARDEON

Chcete mať to najlepšie z najlepšieho? Vyberte si na svoj prístrešok alebo pergolu novinku v našej ponuke – štruktúrovaný povrch GARDEON EXCLUSIVE s efektným metalickým vzhľadom. Nielenže skvelo vyzerá, ale aj z praktického hľadiska prináša niekoľko zaujímavých vylepšení.

Práškové farby, ktoré pri montovaných stavbách GARDEON používame na štandardnú úpravu kovových prvkov, vytvárajú na ich povrchu veľmi kvalitnú ochrannú vrstvu – stálofarebnú a spoľahlivo odolávajúcu všetkým vplyvom počasia.


Teraz vám však prinášame novinku, ktorá pridáva ešte niečo navyše, a to ako po stránke dizajnovej, tak aj praktickej. Našou novinkou na rok 2024 v oblasti povrchových úprav je mimoriadne odolná prášková farba, ktorá vytvára exkluzívny matný vzhľad s metalickou textúrou.


 

Exkluzívne prevedenie - Štruktúrovaný povrch

  • Kovový efekt s jemnou metalickou textúrou
  • Mimoriadne odolná prášková farba pre kovové architektonické komponenty vypaľovaná pri 180 °C
  • Zachováva maximálnu farebnú stálosť s najlepšou odolnosťou v exteriéri
  • Vysokokvalitná prášková farba od americkej spoločnosti AXALTA s viac ako 150-ročnou tradíciou v oblasti náterov
  • Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a odolnosť proti oderu
  • S dlhodobou farebnou stálosťou ponúka spoľahlivý a elegantný vzhľad, čím uspokojuje vysoké štandardy kvality a trvanlivosti
garáže na mieru podľa vašich predstáv

Nový štruktúrovaný povrch prístreškov

Nový – štruktúrovaný povrch

Starý povrch prístreškov

Štandardný – hladký povrch

Nový štruktúrovaný povrch prístreškov

Nový – štruktúrovaný povrch

Starý povrch prístreškov

Štandardný – hladký povrch

Atika na prístreškoch

Nová – štruktúrovaná atika

Atika na prístreškoch

Pôvodná atika

Konfigurovať prístrešok GARDEON

Špičková kvalita

Ako našu novú povrchovú úpravu sme si zvolili produkt od americkej spoločnosti AXALTA, ktorá má vo výrobe náterových hmôt viac než 150 ročnú tradíciu. Ide o mimoriadne odolnú práškovú farbu určenú na kovové architektonické komponenty, ktorá sa vypaľuje pri teplote až 180 °C – jej vysoké štandardy kvality potvrdzuje aj 25 ročná záruka výrobcu na odolnosť, ktorá je najvyššia na trhu. Táto špeciálna povrchová úprava, ktorú ponúkame pod názvom GARDEON EXCLUSIVE, zároveň vytvára zaujímavý kovový efekt s jemnou metalickou textúrou. Štandardná cena riešenia je 800 € (nová štruktúrovaná atika nie je súčasťou ceny).

Elegantný vzhľad

Na štandardnú povrchovú úpravu kovových prvkov našich stavieb používame vysokokvalitné práškové farby v škále RAL, ktoré vytvárajú hladký lesklý povrch vo vybranom odtieni. Naproti tomu pre novú povrchovú úpravu je typická metalická textúra s exkluzívne pôsobiacim matným vzhľadom – práve tento sofistikovaný detail veľmi efektne dotvára moderný dizajn našich montovaných stavieb. Nová povrchová úprava sa používa najmä na prístrešky a pergoly, a to z kategórie GARDEON aj INDIVIDUAL. Možno ju aplikovať nielen na stĺpy a pätky, ale aj na strešné nosníky a ďalšie prvky ako je napríklad atikastenové výplne. Všetky komponenty tak môžu byť perfektne zladené farebne aj dizajnom.


Popri matnom štruktúrovanom povrchu je novinkou aj mimoriadne elegantný čierny odtieň, ktorý prináša klasickú alternatívu k trendovej antracitovej v rámci štandardnej ponuky farieb.


Nový štruktúrovaný povrch prístreškov

Konfigurovať prístrešok GARDEON

Praktické vlastnosti

Pri našej aktuálnej novinke však nejde len o dizajn či estetické vlastnosti. Veľkou výhodou nového štruktúrovaného povrchu je aj jeho extrémna odolnosť. Môžete sa stopercentne spoľahnúť na to, že vydrží každú nepriazeň počasia, aj na stálosť farebného odtieňa, ktorý sa nezmení ani pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu. Praktickou vlastnosťou, ktorú iste oceníte, je aj mimoriadna odolnosť proti oderu.

 

Nový povrch s metalickou textúrou lepšie odoláva nielen bežnému opotrebovaniu, ale bez ujmy zvládne aj drobnú neopatrnosť pri prenášaní záhradného nábytku či detských hrách. A máme ešte aj čerešničku na záver – na rozdiel od lesklej povrchovej úpravy neostávajú na matnom štruktúrovanom povrchu viditeľné odtlačky prstov a celkovo je menej náchylný na znečistenie či vytváranie fľakov.


Potrebujete poradiť? Napíšte nám na email info@gardeon.sk alebo zatelefonujte na našu infolinku +421 43 455 53 33 a my vám radi poradíme s výberom.