Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Prístrešky GARDEON pre dve autá

Konfigurovať prístrešok GARDEON

V jednoduchosti je krása

Okrem prístreškov pre jedno auto máme v ponuke aj prístrešky GARDEON s dvojnásobnou šírkou, určené pre dve autá. Vďaka jednoduchej konštrukcii a čistému vzhľadu sú univerzálne a hodia sa ku každému typu rodinného domu, či už ide o klasickú alebo modernú architektúru. Ich farebnosť pritom vieme prispôsobiť vašim predstavám – za príplatok je v ponuke úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL.

Praktické riešenie

Dve autá v rodine dnes už nie sú ničím nezvyčajným, vhodné miesto na dvojgaráž však nie je samozrejmosťou na každom pozemku. Praktickým riešením je v takom prípade prístrešok pre dve autá – otvorený prístrešok nepôsobí ťažkopádne, takže priestor pred domom ostane vzdušný, vaše autá budú pritom chránené pred snehom aj páliacim slnkom. S prístreškom tak využijete miesto, ktoré máte k dispozícii, elegantne a efektívne.

Pod prístreškom GARDEON bezpečne zaparkujete 2 autá, pričom nemusí stáť len samostatne. Môže byť napríklad šikovným doplnkom ku garáži, alebo ho môžete skombinovať so záhradným domčekom, v ktorom získate uzavreté miesto na uloženie náradia. Naše prístrešky môžu slúžiť aj ako príjemný záhradný altánok, tvoriť prestrešenie terasy pri dome či nadväzovať na prekrytie vstupu. Praktických riešení je naozaj veľa.

Trvácne a bezúdržbové

Prístrešky GARDEON predstavujú jednoduché a účelné riešenie parkovania za rozumnú cenu. Sú však nielen praktické, ale aj estetické, a zároveň kvalitne vyhotovené, z čoho vyplýva ich odolnosť a bezúdržbovosť.

 

Základom prístreškov je odolná oceľová stĺpiková konštrukcia, na ktorej je osadená pultová strecha s miernym spádom. Nosný systém jednoduchého prístrešku tvorí 6 až 8 stĺpikov s rozmermi 10 × 10 cm (na každej strane prístrešku sú 3 alebo 4 stĺpiky v závislosti od jeho veľkosti), v prípade prístrešku pre dve autá si môžete vybrať buď variant so stredovými podpornými stĺpikmi, alebo bez nich.

Konštrukciu strechy tvoria oceľové nosníky, na ktorých je uložená plechová strešná krytina. Okraje strechy sú elegantne začistené atikou.

Koncept dopĺňajú voliteľné stenové panely, ktoré tvorí subtílny rám a štýlová výplň dreveným latovaním. Na výber sú panely s rozmermi 1 × 2 alebo 1,2 × 2 m, ktoré možno osadiť podľa potreby na rôzne strany prístrešku.

Medzi panelmi a zemou, a takisto medzi panelmi a strechou, je vždy medzera (šírka hornej medzery je závislá od spádu strechy).

Prístrešky GARDEON sú vyrobené z trvácnych certifikovaných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť – všetkým oceľovým prvkom poskytuje spoľahlivú a dlhodobú ochranu žiarové pozinkovanie, ktoré zabezpečuje vysokú odolnosť celej konštrukcie proti poveternostným vplyvom.

Ďalšou výhodou je bezúdržbovosť – prístrešok si ani po rokoch nevyžaduje žiaden náter ani ošetrovanie. Prípadné ušpinenie stačí očistiť vodou, napríklad pomocou tlakového čističa.

Konfigurovať prístrešok GARDEON

Antracitový dvojprístrešok na hranici pozemku (zarovno s plotom)


Pozrite si nižšie všetky možnosti úprav a doplnkov a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na montovaný prístrešok GARDEON.


 

Dvojprístrešok vedľa rodinného domu

V základnej cene je zahrnuté

  • Dvojité žiarové pozinkovanie kovovej konštrukcie stavby
  • Vonkajšia povrchová úprava stĺpov - akrylátová Švajčiarska omietka KABE Permuro alebo prášková farba RAL
  • Kompletná strešná konštrukcia - oceľové nosníky, trapézová strešná krytina MASLEN a atika
  • Spojovací materiál a kotviaca technika švédskeho výrobcu ASTON
garáže na mieru podľa vašich predstáv
Konfigurovať prístrešok GARDEON

Dizajnový prístrešok pre dve autá pri rodinnom dome

ROZMERY

Základný rozmer prístrešku pre dve autá s pultovou strechou je 5000x5020mm, so svetlou výškou 2290mm, so spádom strechy 2440/2310mm.

Na základe vašich požiadaviek je prístrešok možné rozšíriť do šírky, hĺbky a výšky. Informácie o všetkých kombináciách typizovaných rozmerov nájdete v našom konfigurátore.

Svetlá výška [mm]: 2160, 2290, 2420 (max. výška cca. 2800)
Hĺbka [mm]: 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860, 8740
Šírka [mm]: 5000, 5400, 5800

PRÁŠKOVÉ FARBY RAL

Základné práškové farby RAL: biela – 9016, hnedá – 8029, antracitová – 7016, biely hliník – 9006.

ATIKA - vrchný krycí plech

Atika je vrchný krycí dekoračný prvok prístrešku s modernou povrchovou vrstvou PVC.

Základné farby atiky: biela, hnedá, antracitová, tehlová

KRYTINA GARDEON THERMOPANEL - DOPLATKOVÁ VÝBAVA

Dizajnovú strechu Gardeon Thermopanel s izoláciou, zo spodnej strany pohľadovo impregnovanú bielym nástrekom. Zabraňuje prehrievaniu strechy, kondenzácii a nepríjemnému zvuku v prípade silného dažďa.

Gardeon Thermopanel krytina dodávaná pri prístreškoch s pultovou strechou vyniká vysokou stabilitou a pevnosťou:

  • nosnosť strechy je 125 kg/m2
  • dá sa zvýšiť až na 250 kg/m2

V ponuke sú 3 farby izolovanej krytiny: biela, hnedá, antracitová.

KRYTINA

Štandardná krytina dodávaná pri prístrešku s pultovou strechou je pozinkovaná krytina trapézového profilu.

V ponuke sú 4 farby strešnej krytiny, v rovnakých farbách ako atika: biela, hnedá, antracitová, tehlová.

Drevené výplne

Steny, ktoré chcete mať uzavreté, doplníme trendovou výplňou s dreveným latovaním.

KOVOVÉ VÝPLNE

Trendová výplň s atraktívnym kovovým dekorom pre maximálny pocit súkromia.

OMIETKA

Použitím švajčiarskej akrylátovej omietky KABE tvoria naše prístrešky GARDEON dokonalú imitáciu murovaných stavieb. V ponuke máme 9 základných farieb omietok a viac ako 300 dizajnových farieb z palety KABE, čím prístrešok zladíme s vašim okolím.

Základné farby omietky (bez doplatku): biela, piesková, kukuricová, béžová, tehlová, hnedá, svetlo šedá, tmavo šedá, zelená.

Akýkoľvek neštandardný rozmer prístrešku mimo typizovaných rozmerov s vami radi prekonzultujeme.

Nezabudnite prosím priložiť jednoduchý náčrt pôdorysu (uveďte rozmery) a cenovú kalkuláciu od nás obdržíte do jedného pracovného dňa celkom zadarmo. Tešíme sa na váš záujem!


Neviete sa rozhodnúť? Napíšte nám na email info@gardeon.sk alebo zatelefonujte na našu infolinku +421 43 455 53 33 a my vám radi poradíme s výberom.

Prístrešok pre jedno alebo dve autá v antracitovej farbe

Viac fotografií nájdete na našom Facebooku | GARDEON