Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Používanie webových stránok GARDEON

Používaním webových stránok GARDEON súhlasíte s nasledovnými podmienkami:

Všetky materiály publikované na webových stránkach GARDEON prevádzkovaných spoločnosťou GARDEON, s.r.o. so sídlom Turčiansky Ďur 49, 038 43 Turčiansky Ďur, IČO: 470 33 291, sú chránené autorským zákonom. Produkty a služby, ktoré sú na webových stránkach uvedené, informácie o nich a ich vyobrazenie môžu byť chránené ďalšími právami dotknutých osôb. Názvy a označenia výrobkov, služieb či podnikov môžu byť registrovanými ochrannými alebo obchodnými známkami príslušných vlastníkov.

Reprodukcia, prenos, distribúcia či ukladanie časti alebo celého obsahu stránok v akejkoľvek podobe bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti GARDEON, s.r.o. je zakázané. Obsahom stránok sa rozumie grafický vzhľad – dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový, obrazový a zvukový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti stránok.

Usporiadanie a úprava tejto stránky ako aj iných stránok spoločnosti GARDEON, s.r.o. je chránená príslušnými právnymi predpismi o autorských právach, o ochranných známkach, predpismi o ochrane pred nekalou súťažou a inými tu neuvedenými právnymi normami. Usporiadanie a úprava tejto stránky ako aj iných stránok spoločnosti GARDEON, s.r.o.  nesmie byť kopírovaná ani napodobňovaná ako celok ani čiastočne. Akékoľvek čo i len čiastočné použitie jednotlivých prvkov (najmä, nie však výlučne logá, grafické prvky, konfigurácie, fotografie, videá) tejto stránky alebo iných stránok spoločnosti GARDEON, s.r.o., prípadne ich kopírovanie, je výslovne zakázané a je možné len s predchádzajúcim písomným súhlasom spoločnosti GARDEON, s.r.o.

Zneužitie je protiprávne. Každý, kto neoprávnene použije obsah z tejto stránky, sa vystavuje riziku trestnoprávneho postihu a riziku občianskoprávneho sporu.