Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať GARDEON

Hľadáte inovatívne stavby, s ktorými nie sú žiadne starosti? Nájdete ich v Gardeone!

Stavby so špičkovými vlastnosťami

Naše stavby sú založené na modernej technológii montáže z oceľových panelov, ktoré sú povrchovo upravené špeciálnou omietkou. Na prvý pohľad sú vďaka tomu na nerozoznanie od murovaných, no ich steny majú hrúbku menej než 50 mm, čo prináša významnú úsporu miesta. Pomocou tepelne izolovaných sendvičových panelov možno zároveň vnútri dosiahnuť optimálne podmienky ako v zime, tak aj v lete. A keďže vždy používame kvalitné certifikované materiály, montované stavby Gardeon sú stabilné, odolné a trvácne, čo potvrdzujú aj statické výpočty a certifikáty.

Nosenie panelov

Auto pod prístreškom

Nadčasový dizajn, ktorý sa vám prispôsobí

Jednoduchý vzhľad, ktorý vychádza z funkčných vlastností stavby, ladí najmä so súčasnou architektúrou rodinných domov. K tomu moderná sedlová, alebo klasická štítová strecha a omietka, ktorej farbu si môžete vybrať podľa vášho vkusu, rovnako ako farebnosť strešnej krytiny, doplnkov či garážovej brány. To všetko umožňuje dokonale zladiť stavbu Gardeon s domom či okolím.

Bezkonkurenčne široká ponuka

Stavby Gardeon môžu mať nielen vzhľad, ktorý sa hodí k vášmu domu, ale aj presne také rozmery, aké potrebujete. V ponuke máme desiatky typov praktických montovaných stavieb – od záhradných domčekov cez pergoly až po dvojgaráže –, a stovky kombinácií typizovaných rozmerov. Ak si napriek tomu nevyberiete zo štandardnej ponuky, vieme vám dodať aj stavbu s atypickými rozmermi – v tomto prípade sú možnosti takmer neobmedzené.

Showroom Gardeon

Spokojný zákazník z Rakúska

Skvelá cena

Nechcete zbytočne platiť viac, než je nutné? Tak potom máte ďalší dôvod, prečo si vybrať práve Gardeon. Naše montované stavby s hotovou omietkou síce vyzerajú zvonka ako murované, sú však až o 60 % lacnejšie než murovaná stavba!

Pohodlie e-shopu aj možnosť prezrieť si stavby osobne

V dnešnej dobe sme zvyknutí na pohodlné nakupovanie z domu, cez prehľadné e-shopy. I keď v niektorých prípadoch si človek predsa len radšej na veci siahne a všetko si vyskúša v kamennom obchode. Tam však zas hrozí, že nenájdete presne to, čo ste hľadali. Gardeon spája výhody oboch spôsobov. Stavbu presne podľa vašich potrieb si môžete veľmi jednoducho a pohodlne navrhnúť pomocou konfigurátora na našej stránke alebo na sociálnych sieťach. Samozrejme, garáž nie je tričko. Preto sú tí, ktorí si chcú rôzne typy stavieb do detailu poprezerať, vítaní v Turčianskom Ďure, vo Výstavnom centre montovaných stavieb Gardeon, ktoré je najväčšie na Slovensku.

GARDEON e-shop, doplnky do záhrady

Konfigurátor na prístrešok GARDEON

Praktické rady a dostatok času na rozmyslenie

Premýšľate nad novu garážou alebo prístreškom? Hodil by sa vám nejaký záhradný domček, no neviete presne aký? Na našom webe nájdete množstvo praktických rád, podľa ktorých si určite vyberiete správne. A budete na to mať toľko času, koľko len potrebujete. Chcete vedieť, koľko to bude stáť? V našom inteligentnom konfigurátore na navrhovanie stavieb vždy vidíte aj cenu. Alebo si od nás vyžiadajte cenovú ponuku – je nezáväzná, k ničomu vás teda nezaväzuje.

Kompletné služby

V GARDEONe vás spoľahlivo prevedieme celým procesom – od nezáväznej cenovej ponuky až po realizáciu. Chceli by ste sa len poradiť? Alebo potrebujete projekt na stavebné povolenie či zameranie stavby. Nie je problém. Napíšte nám na na info@gardeon.sk alebo zavolajte na našu infolinku +421 43 455 53 33. Radi sa vám budeme venovať.

Gardeon nákres stavby

Montáž pergoly v showroome

Rýchla montáž, čistá práca

Medzi výhody stavieb Gardeon patrí aj rýchla a čistá realizácia bez stavebného neporiadku. Na pripravenom podklade vám naši skúsení majstri postavia záhradný domček alebo novú garáž doslova za pár hodín. Umožňuje to progresívna nemecká technológia montáže z hotových stenových panelov a prvkov, ktoré sú už z výroby povrchovo upravené. A samozrejme, šikovné ručičky slovenských montážnikov ☺.

Používanie bez starostí

S našimi montovanými stavbami budete mať minimum starostí pri realizácii, a už vôbec žiadne vás nečakajú pri ich používaní. Žiadne brúsenie a natieranie, aké si vyžadujú drevené stavby, dokonca ani maľovanie. Omietka na stenách má totiž samočistiacu schopnosť, takže zabezpečuje ich bezúdržbovosť!

Detail na svetlík na záhradnom domčeku v bielej omietke

Zákazník s montážnikmi na lavičke pred domčekom

Kvalita potvrdená spokojnými zákazníkmi

Gardeon je záruka kvality. Nepreháňame. Najlepšou zárukou kvality je totiž firma so skúsenosťami, preverená rokmi fungovania. A Gardeon sa od roku 1994 vypracoval z rodinnej živnosti na jednotku na stredoeurópskom trhu v malých montovaných stavbách. V roku 2023 sme mali na svojom konte viac než 6 000 stavieb, ktorých kvalitu potvrdzuje viac než 1 000 pozitívnych recenzií od spokojných užívateľov.

Zdroj (Source):
Fotobanka GARDEON
Navrhni si vlastnú stavbu