Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Prístrešky GARDEON pre jedno auto

Konfigurovať prístrešok GARDEON

Praktické riešenie za rozumnú cenu

Mávate pri parkovaní naponáhlo? Auto predsa nemusíte parkovať v garáži, môžete ho jednoducho odstaviť pod prístreškom. Ušetríte čas, keďže na prístrešku netreba otvárať a zatvárať bránu, a vaše auto bude stáť v tieni, chránené pred slnkom, dažďom aj snehom. Ak hľadáte praktické riešenie za rozumnú cenu, potom sú naše oceľové montované prístrešky GARDEON pre vás tou správnou voľbou. Predstavujú totiž účelné a zároveň estetické kryté parkovanie – majú jednoduchú, no funkčnú a odolnú konštrukciu, takže sa hodia k rôznym typom domov, budú vám spoľahlivo slúžiť po mnoho rokov, a môžete ich mať za veľmi príjemnú cenu.

Účelná konštrukcia

Základom prístreškov GARDEON je odolná oceľová stĺpiková konštrukcia, na ktorej je osadená pultová strecha s miernym spádom. Nosný systém prístrešku pre jedno auto tvorí 6 až 8 stĺpikov s rozmermi 10 × 10 cm (na každej strane prístrešku sú 3 alebo 4 stĺpiky v závislosti od jeho veľkosti). Konštrukciu strechy tvoria oceľové nosníky, na ktorých je uložená plechová strešná krytina. Okraje strechy sú elegantne začistené atikou.

Koncept dopĺňajú voliteľné stenové panely, ktoré tvorí nenápadný rám a štýlová výplň dreveným latovaním. Na výber sú panely s rozmermi 1 × 2 alebo 1,2 × 2 m, ktoré možno osadiť podľa potreby na rôzne strany prístrešku. Medzi panelmi a zemou, a takisto medzi panelmi a strechou, je vždy medzera (šírka hornej medzery je závislá od spádu strechy).

 

Široké možnosti

Potrebujete parkovanie chránené pred snehom a páliacim slnkom, alebo by sa vám zišiel skôr záhradný altánok na posedenia s rodinou a priateľmi? Montované prístrešky GARDEON dokážu splniť rozličné požiadavky – v ponuke je totiž nielen široká škála štandardných rozmerov, ale aj možnosť zhotoviť prístrešok na mieru. Prístrešok môže tiež nadväzovať na dom, a vytvoriť tak prekrytie vstupného priestoru či terasy pred obývačkou.

Vďaka jednoduchej konštrukcii a čistému vzhľadu sú prístrešky GARDEON univerzálne a hodia sa ku každému typu rodinného domu, či už ide o klasickú alebo modernú architektúru. Ich farebnosť pritom vieme prispôsobiť vašim predstavám – za príplatok je v ponuke úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL (napr. 7016 Antracit).

Výhoda trvácnych materiálov

Prístrešky GARDEON sú vyrobené z trvácnych certifikovaných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť – všetkým oceľovým prvkom poskytuje spoľahlivú a dlhodobú ochranu žiarové pozinkovanie, ktoré zabezpečuje vysokú odolnosť celej konštrukcie proti poveternostným vplyvom. Ďalšou výhodou je bezúdržbovosť – prístrešok si ani po rokoch nevyžaduje žiaden náter ani ošetrovanie. Prípadné ušpinenie stačí očistiť vodou, napríklad pomocou tlakového čističa.

Konfigurovať prístrešok GARDEON

Video prístrešku GARDEON pre jedno auto


Pozrite si nižšie všetky možnosti úprav a doplnkov a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na montovaný prístrešok GARDEON.


 

Prístrešok pre jedno auto v záhrade

V základnej cene je zahrnuté

  • Dvojité žiarové pozinkovanie kovovej konštrukcie stavby
  • Vonkajšia povrchová úprava stĺpov - akrylátová Švajčiarska omietka KABE Permuro alebo prášková farba RAL
  • Kompletná strešná konštrukcia - oceľové nosníky, trapézová strešná krytina MASLEN a atika
  • Spojovací materiál a kotviaca technika švédskeho výrobcu ASTON
garáže na mieru podľa vašich predstáv
Konfigurovať prístrešok GARDEON

Prístrešok pre jedno auto v antracitovej farbe

ROZMERY

Základný rozmer prístrešku pre jedno auto s pultovou strechou je 2500x5020mm, so svetlou výškou 2290mm, so spádom strechy 2440/2310mm.

Na základe vašich požiadaviek je prístrešok možné rozšíriť do šírky, hĺbky a výšky. Informácie o všetkých kombináciách typizovaných rozmerov nájdete v našom konfigurátore.

Svetlá výška [mm]: 2160, 2290, 2420 (max. výška cca. 2800)
Hĺbka [mm]: 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860, 8740
Šírka [mm]: 2500, 2700, 2900, 3100, 3500, 4000, 4500

PRÁŠKOVÉ FARBY RAL

Základné práškové farby RAL: biela – 9016, hnedá – 8029, antracitová – 7016, biely hliník – 9006.

ATIKA - vrchný krycí plech

Atika je vrchný krycí dekoračný prvok prístrešku s modernou povrchovou vrstvou PVC.

Základné farby atiky: biela, hnedá, antracitová, tehlová.

GARDEON THERMOPANEL KRYTINA - DOPLATKOVÁ VÝBAVA

Dizajnovú strechu Gardeon Thermopanel s izoláciou, zo spodnej strany pohľadovo impregnovanú bielym nástrekom. Zabraňuje prehrievaniu strechy, kondenzácii a nepríjemnému zvuku v prípade silného dažďa.

Gardeon Thermopanel krytina dodávaná pri prístreškoch s pultovou strechou vyniká vysokou stabilitou a pevnosťou:

  • nosnosť strechy je 125 kg/m2
  • dá sa zvýšiť až na 250 kg/m2

V ponuke sú 3 farby izolovanej krytiny: biela, hnedá, antracitová.

KRYTINA

Štandardná krytina dodávaná pri prístreškoch s pultovou strechou je pozinkovaná krytina trapézového profilu.

V ponuke sú 4 farby strešnej krytiny, v rovnakých farbách ako atika: biela, hnedá, antracitová, tehlová.

Drevené výplne

Steny, ktoré chcete mať uzavreté, doplníme trendovou výplňou s dreveným latovaním.

KOVOVÉ VÝPLNE

Trendová výplň s atraktívnym kovovým dekorom pre maximálny pocit súkromia.

OMIETKA

Použitím švajčiarskej akrylátovej omietky KABE tvoria naše prístrešky GARDEON dokonalú imitáciu murovaných stavieb. V ponuke máme 9 základných farieb omietok a viac ako 300 dizajnových farieb z palety KABE, čím prístrešok zladíme s vašim okolím.

Základné farby omietky (bez doplatku): biela, piesková, kukuricová, béžová, tehlová, hnedá, svetlo šedá, tmavo šedá, zelená.

Neviete sa rozhodnúť? Napíšte nám na email info@gardeon.sk alebo zatelefonujte na našu infolinku +421 43 455 53 33 a my vám radi poradíme s výberom.

Konfigurovať prístrešok GARDEON

Priestranný prístrešok pre jedno auto

Viac fotografií nájdete na našom Facebooku | GARDEON