Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

O nás

Hľadáte Garáže na kľúč? Tu ste správne a okrem nich tu nájdete omnoho viac. Vitajte na novom webe spoločnosti Gardeon. Nájdete v ňom všetko od altánkov až po garáže na kľúč.

Garantujeme vám široké portfólio hodné najväčšej slovenskej spoločnosti v malých montovaných stavbách a k tomu osobný prístup rodinnej firmy. Rovnaký ako v roku 1994, keď sme začínali.


Sme GARDEON.

Staviame montované garáže a záhradné domčeky. Špecializujeme sa na realizáciu malých montovaných stavieb – garáží, rôznych typov prístreškov a záhradných domčekov. Dodávame ich na kľúč. Naším krédom je vysoká kvalita, spoľahlivosť a primeraná cena.

Ponúkame celú škálu produktov – cenovo dostupné relizácie, ktoré si môže dovoliť naozaj každý, ale aj tie s najvyššou dostupnou kvalitou v Európe.

Obráťte sa na nás. Ušetríte svoj čas aj peniaze. Spoľahnite sa na nás. Ušetríte si nervy. Naše produkty sú špičkovej kvality. Vďaka ich bezúdržbovosti sa o ne nemusíte starať a svoj čas môžete využiť úplne inak.

Pre vašu spokonosť používame najkvalitnejšie materiály a príslušenstvo od renomovaných firiem ako sú Hörmann, Maslen či Aston. Vašu túžbu po novom záhradnom domčeku, prístrešku či garáži riešime rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu.

Precízne dodržiavame slušné a nemenné ceny. Pretože sme firma silne orientovaná na spokojnosť svojich zákazníkov.

Garantujeme 100% záručný a pozáručný servis. Pretože chceme, aby ste sa k nám vracali a aby ste k nám posielali aj svojich susedov.

Naši zamestnanci za vami vždy prídu pokojní a usmiati. Pretože sa všetci v našej firme cítime dobre a navzájom si jeden druhého vážime. Naša spoločnosť Gardeon je jednotkou na trhu malých montovaných stavieb. Sme na to veľmi hrdí. Je to ocenenie za našu doterajšiu profesionálnu prácu, za náš prístup a za používanie jedine kvalitných a moderných materiálov. Nikdy by sme si nedovolili predať vám niečo, čo by sme nechceli použiť doma na vlastnej záhrade.

Tu nás nájdete. V srdci Turca... :)

Časová os našej firmy

Vážení zákazníci,

tešíme sa, že ste zavítali na naše stránky. Naša rodinná firma už vyše 15 rokov prináša na trh inovatívne produkty. ktoré šetria váš čas, starosti a najmä peniaze. Dnes sme s celkovým počtom presahujúcim 5000 realizácií jednotkou na československom trhu malých montovaných stavieb, náš príbeh sa však začal celkom nenápadne.

1994

Keď si v roku 1994 Kláštorčan Marián Choleva založil živnosť, venoval sa najmä oprave áut. Ako mnohým iným mu na to stačila malá domáca garáž.

Jeho synovia Marek a Martin mali v tom čase len 6 a 11 rokov. Rovnako ako mnohé iné deti, aj oni často svoj čas trávili pri otcovi. A pomáhali mu. Podávali náčinie, nosili, čo potreboval… a so záujmom počúvali všetko, čo im hovoril. A vzťahu k práci, o úcte k ľuďom, ktorým opravuje autá, o tom, ako sa na jeho pomoc spoliehajú, ako ich nemôže sklamať…

Boli to len deti. Ale už vtedy sa z nich stávali budúci nasledovatelia svojho otca v rodinnom biznise, ktorý on v malej garáži začal budovať. Ako šli roky, svoj záber rozširoval o širší obchod.

2007

Do svojich aktivít zapájal aj obe dospievajúce deti. Marek a Martin sa k otcovmu podnikaniu oficiálne pridali v januári 2007.

Na fotografií: otec Marián, syn Marek a Martin


2010

Nečakaný zlom v rodinnom podnikaní nastal v lete 2010, pri návšteve priateľa v Nemecku. Tam Cholevovcov tak nadchla montovaná oceľová garáž s omietkou, že sa rozhodli osloviť dodávateľa a začať montovať rovnaké garáže aj na Slovensku. Začiatky neboli vôbec ľahké. „Ľudia u nás tento typ stavieb nepoznali a ich nedôveru sa firme darilo prekonávať len pomaly,“ hovorí o začiatkoch Marián Choleva. Podarilo sa im to, a to aj napriek opatrnosti, konzervativizmu a finančne slabšej domácej klientele.

Na fotografií: Marián Choleva s bratom Marošom, Mirom a švagrom Jozefom


„Do nového biznisu sme vložili všetky svoje nádeje aj naše všetky našetrené peniaze. Verili sme, že to raz bude fungovať. Kúpili sme staršiu dodávku, Mercedes Sprinter, a na ňom sme začali voziť materiál a za klientami. Za prvý rok sa nám podarilo predať približne 10 garáží,“ hovorí pán Choleva o začiatkoch našej spoločnosti.

A tu ju máme, naša stará dodávka, ktorá jazdí do dnes :)

Jedna z našich prvých výstav, na ktorých sme sa zúčastnili. Šírili sme povedomie o produkte, ktorý nik nepoznal…

2013

V roku 2013 Marián Choleva pretransformoval živnosť na spoločnosť s ručením obmedzeným. Práve túto poznáte pod známou značkou „Garáže na kľúč“.

Keď naša firma prestala ročne predávať 10 garáží a začala okolo 200-300 stavieb, do nášho portfólia pribudli záhradné domčeky. Sme pyšní, že ide o náš vlastný nápad. Ich konštrukcia vychádza zo systému montovaných plechových garáží s hotovou omietkou.

2015

V roku 2015 sme firemné portfólio rozšírili opäť. Tento raz o prístrešky pre autá nemeckej značky SIEBAU.

2018

V októbri roku 2018 sme mali možnosť zúčastniť sa natáčania programu Nová Záhrada od TV JOJ. Hlavnou hviezdou bol náš záhradný domček :)

V tomto roku sme si dopriali prvého valníka od Mercedesu. Od tejto chvíle sa ku zákazníkom dopravujeme bezpečnejšie a komfortnejšie ako kedykoľvek pred tým.

Na fotografií: otec Marián, syn Marek a Martin


Ku koncu roka 2018 sme sa navyše rozlúčili s našou starou kanceláriou v Martine.

Vchodové dvere do našej bývalej kancelárie


 

Naša kancelária v Martine


Rozlúčka s našou kanceláriou (už vypratanou) sa neobišla bez emócií. Predsa sme tam prežili niekoľko rokov nášho pracovného života…

Roky v prenajatých priestoroch v starej budove nás motivovali posunúť sa ďalej. A tak sme plánovali…

A plánovali…

Až sme doplánovali… :) Nakoniec sme si splnili spoločný sen a v priebehu dvoch rokov (2017-2019) sme postavili vlastné moderné sídlo v srdci Slovenska – v Turčianskom Ďure. Dnes máme najväčšie a najmodernejšie výstavné centrum na Slovensku, kde si môžete naše produkty pozrieť aj ohmatať.

Nové priestory našej firmy v Turčianskom Ďure.


2019

Nové sídlo = nová značka! V roku 2019 sme si uvedomili, že našim klientom chceme predstavovať všetky naše produkty pod menej zaväzujúcim názvom, a tak sme sa z „Garáží na kľúč“ zmenili na Gardeon.

Detailnejšie info ohľadom vzniku názvu a loga nájdete nižšie.


2020

A je to tu. Moment, na ktorý sme dlho čakali… získali sme ochrannú známku! :)

Dostali sme pozvanie do relácie Dámsky Klub na STV1. Epizódu nájdete aj na našom YouTube kanáli GARDEON.

Naše výstavné centrum si prišiel pozrieť aj Rasťo Chvála z GARÁŽ.tv.

Prišiel nás potešiť a povoziť na najnovšom Porsche Taycan, a my sme za jazdy naozaj kričaliii… :)

V druhej polovici roka ku nám do showroomu zavítal aj pán Vlado Voštinár z Nového Bývania. Sme šťastní, keď niekto ocení našu prácu.

Montované stavby ho zaujali natoľko, že sme sa objavili aj v jednej epizóde. Pán Voštinár si vybral našu firmu ako správne rozhodnutie pri výbere dodávateľa montovanej garáže.


2021 – Február

Začiatkom roka 2021 sme si splnili sen a dopriali sme si firemný elektromobil. Viac sa dozviete vo videu od Rasťa Chválu na jeho YouTube kanáli (https://youtu.be/JNnGOWcp_sY).

Následne si prečítajte aj články na našej stránke:  https://gardeon.sk/blog/ako-sa-jazdi-na-tesle-model-3-po-slovenskych-cestach/https://gardeon.sk/blog/ako-si-objednat-teslu/


2021 – Jún

Dôležitou súčasťou našej práce sú aj školenia. Aby sme neustále napredovali a poskytovali lepšie služby, vám, našim zákazníkom, strávili sme dva dni v centrále Hörmannu v Senci. Odišli sme nabití užitočnými informáciami a s chuťou odpovedať na vaše najrôznejšie otázky.

Viac sa môžete dočítať tu: https://gardeon.sk/blog/skolenie-hormann-v-senci/


2021 – Júl

Začiatkom leta k nám zavítal štáb televízie JOJ – konkrétne chlapci z magazínu „Nová Záhrada“. Vyspovedali našu kolegyňu Katku a prezradili sme im informácie, ktoré dovtedy nevedeli.

Presvedčte sa sami: https://youtu.be/P2LdlY2JJUY


2021 – Júl (kúpa skladu)

Splnili sme si sen o vlastnej firme a teraz prišiel na rad vlastný sklad! Ako sa firma mení a vyvýja, menili sa aj priestorové požiadavky na skladovanie materiálu, ktoré bolo v prenajatých priestoroch čoraz náročnejšie. Zariskovali sme a kúpili sme areál v Príbovciach (cca. 6 km od sídla spoločnosti), kde sa presunula polovica zamestnancov z Turčianskeho Ďura.

V sklade nás však čakalo kopec práce a neustále intenzívne pracujeme na jeho skultúrňovaní a úprave okolia.

Pozrite sa, ako to tu vyzeralo predtým…

…a teraz


2022 – Jún (teambuilding Londýn)

Komu sa nelení, tomu sa zelení! V tomto hesle sme naplánovali aj náš spoločný výlet do Londýna. Stanovili sme si cieľ, ktorý sme splnili a tak nám neostávalo nič iné ako zbaliť kufre a ísť sa inšpirovať do sveta… Z Londýna sme si okrem suvernírov odniesli kopec zážitkov, spoznali sme nové miesta a nakopli sme sa zdolávať ďalšie méty!

Prečítajte si celý článok: https://gardeon.sk/blog/vylet-do-londyna/


2022 – December (teambuilding Budapešť)

Na koniec roka sme sa opäť rozcestovali (aj keď nie do ďalekého) sveta. Vianočné trhy v Budapešti sú svetoznáme svojou atmosférou, takže sme si zorganizovali jednodňový teambulding ako zavŕšenie úspešného roka 2022. Všetci sme boli šťastní, plní zážitkov, pozitívnej nálady a jedla. Nakopnutí do nového roka 2023.

Celý článok si môžete prečítať tu: https://gardeon.sk/blog/teambuilding-v-budapesti/


2023 – Apríl (umiestnenie v TOP 1000 najrýchlejšie rastúcich firiem v Európe)

Začiatkom mesiaca nás veľmi potešila správa, že sme sa v prestížnom anglickom periodiku The Financial Times v rubrike „FT 1000 Europe’s Fastest Growing Companies“ umiestnili na 719. mieste. Informácie sú použité z voľne dostupných štatistických zdrojov. Navyše sme museli splniť množstvo podmienok, aby nás zaradili do tohto prestížneho rebríčka, v ktorom sa okrem nás nachádzajú už len 2 firmy zo Slovenska.


2023 – Apríl (6000+ objednávok, 1000+ recenzií, 15000+ fanúšikov na Facebooku)

Počas apríla sa nám podarilo prekročiť zaujímavé štatistiky. Sme šťastní, že sa tešíme stále väčšej dôvere a zaväzuje nás to k ďalším dokonale zrealizovaným stavbám.


2023 – Apríl (Prezentácia na medzinárodnom veľtrhu BAU 2023 v Mníchove)

Koncom apríla sme sa po dlhšej dobe konečne mohli zúčastniť výstavy. Oslovil nás stavebný medzinárodný veľtrh v Mníchove. Postavili sme dizajnovo detailne prepracovanú expozíciu, ktorú zákazníci patrične ocenili. Veľtrh sa koná každé 2 roky počas 6 dní. V tomto období organizátori privítajú okolo 2 250 vystavovateľov zo 45 krajín a 250 000 návštevníkov.


2023 – Júl (Deň otvorených garáží – Turčiansky Ďur)

Prvý júl 2023 bol v GARDEONe prvým Dňom otvorených dverí. Alebo presnejšie, bol to Deň otvorených dverí a garážových brán. Pre návštevníkov boli totiž otvorené nielen všetky záhradné domčeky, ale aj všetky garáže v našom showroome v Turčianskom Ďure, ktorý je najväčším výstavným centrom montovaných stavieb na Slovensku.


2023 – Júl (Splnený sen pre Rasťa Chválu – Garáž pre Garáž TV)

Splnený sen pre Rasťa Chválu a jeho tím Garáž TV – o tomto objekte, ktorý pozostáva až z troch stavieb sníval Rasťo už niekoľko rokov. Pomohli sme mu splniť si svoj vytúžený garážovský sen.

Bola to výzva aj pre nás – postaviť tri stavby v jednej za jediný deň bol nadľudský výkon.


2024 – Február (Zmena obchodného mena z 3PO SLOVAKIA, s.r.o. na GARDEON, s.r.o.)

Tak ako sa veci menia prirodzeným vývojom a časom, zmenili sme aj my názov našej firmy s cieľom zjednotenia brandu a expandovania na zahraničné trhy. Takže náš nový názov sro-čky sa zmenil na GARDEON, s.r.o.


2024 – Marec (Druhý rok po sebe sme sa umiestnili v rebríčku TOP 1000 najrýchlejšie rastúcich firiem v Európe)

Dosiahnuť významný úspech nebýva ľahké, no obhájiť ho je často ešte ťažšie. Nám sa to podarilo! Už po druhý raz za sebou sa GARDEON umiestnil v prestížnom rebríčku najrýchlejšie rastúcich spoločností v Európe, a to v porovnaní s minulým rokom dokonca o viac než 200 priečok vyššie. Pre rodinnú firmu z malej obce na Strednom Slovensku je to priam neuveriteľný triumf.


2024 – Apríl (teambuilding Istanbul)

Po veľmi úspešnom roku 2023, kedy sme si stanovili náročné ciele, ktoré sme však samozrejme zvádli, nás potešil nápad špeciálneho teambuildingu v meste dvoch svetadielov – Istanbulu. Navštívili sme množstvo pamiatok, veľký bazár, ochutnali originálny kebab a odniesli si príjemné a energiou nabité zažitky. Po predĺženom víkende tak ideme s chuťou späť do práce zdolávať ďalšie výzvy.

Zo života firmy

Udržujeme vzťahy... :)

Vzdelávame sa...

Bavíme sa spolu...

Fotíme (sa)...