Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 17:00

Izolované dvere Hörmann LPU42 v hodnote 650€ ZDARMA - akcia platí iba do 17.08.2020!

Spokojný zákazník a montážny pracovník pri záhradnom domčeku GARDEON

Naša nedávna skúsenosť potvrdzuje kvalitu dizajnových a zároveň bezpečných izolovaných dverí Hörmann LPU42, kde sa zlodejom nepodarilo preniknúť do záhradného domčeka GARDEON aj napriek veľkej snahe. Z daného dôvodu sme sa rozhodli ponúknuť vám práve takúto akciu, ktorá je časovo obmedzená! Vďaka bezpečným dverám Hörmann LPU42 ponúka montovaný záhradný domček GARDEON tú najvyššiu možnú ochranu pre všetky vaše skladované veci – budú vždy uschované v bezpečí.

 

Izolované dvere Hörmann LPU42 patria k výrobkom prémiovej kvality pre náročných zákazníkov dostupné v limitovanom farebnom vyhotovení

RAL 7016 – Antracitová alebo RAL 8028 Terakotovo hnedá farba – typizovaný rozmer dverí: 875 x 2000 mm / pravé otváranie (závesy, pánty vpravo), prelis M (s ôsmimi lamelami), povrch Woodgrain (drevený dekor), dvojstenné, izolované lamely s hrúbkou 42 mm pre vysokú tepelnú izoláciu.

Umožňujú jednoduchý vstup do montovaného záhradného domčeka, výhodné sú aj ako vedľajšie dvere do garáže – sú veľmi praktické na rýchle vybratie predmetov z garáže bez toho, aby ste museli otvárať garážovú bránu. Túto možnosť oceníte najmä vtedy, keď pred bránou parkuje druhé auto.

Záhradný domček na náradie s dvoma svetlíkmi


PODMIENKY UPLATNENIA ZĽAVY

Zľava platí len v prípade objednávky montovanej garáže GARDEON alebo záhradného domčeka GARDEON a úhrady zálohovej faktúry vo výške 100% z ceny diela. Zľava sa vzťahuje výlučne na 1 ks dverí vyššie uvedených parametrov, táto ponuka je časovo obmedzená!

Záhradný domček GARDEON na záhrade pri rodinnom dome