Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Jarná AKCIA na príslušenstvo za polovicu! - platí do 15.4.2020!

POZOR, AKCIA, AKÁ TU EŠTE NEBOLA!

Príslušenstvo pre garáže, záhradné domčeky  – 50% z predajnej ceny!

Nenechajte si ujsť akciu na garážové brány, dvere, okná, svetlíky… všetko, čo potrebujete! (podmienky na uplatnenie zľavy nájdete nižšie).

Záhradný domček GARDEON na náradie

Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom značkový sortiment za akciové ceny. Chceme tým pomôcť všetkým, ktorí si vysnívali novú garáž alebo záhradný domček z našej ponuky.

My pomôžeme vám realizovať svoje sny ľahšie, rýchlejšie a za ešte dostupnejšie ceny a vy nám zabezpečiť prácu pre všetkých doterajších zamestnancov našej rodinnej firmy.

Ovládač Hormann pred garážovou bránou


Podmienky uplatnenia akcie:

Gardeon

  • Výrobný proces a montáž bez obmedzení a sklzov
  • Dodržanie prísnych karanténnych podmienok
  • Realizácia za pár hodín bez fyzického kontaktu so zákazníkom
  • Suché montážne procesy bez stavebného neporiadku a hluku

Kontaktujte nás!

TELEFONICKY

Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Radi a ochotne vám poradíme. Vaše objednávky prijímame a spracúvame každý pracovný deň deň bez zdržania a akéhokoľvek obmedzenia.

OSOBNE

Navštívte nás počas otváracích hodín v našom výstavnom centre a vyberte si zo širokej ponuky. Zabezpečili sme pre vás bezpečné bezkontaktné obhliadky. 

Vážení klienti, hovorí sa, že v zlých časoch poznáš priateľa. Aj takýmto spôsobom vám chceme ukázať, ako si vás vážime a ako si vážime našich zamestnancov. Medzi nami je mnoho kolegov, ktorí majú rodinné väzby, alebo sú dlhoročnými priateľmi. Chceme chrániť ich a tiež vás. Nás všetkých spoločne. Robíme pre to všetko, čo je v našich silách. Veríme, že to oceníte. 

Váš tím Gardeon

 

Tím GARDEON.sk


Podmienky uplatnenia akcie: