Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00

Ponuka montovaných garáží

Postaviť svoju garáž
Garáž s pultovou strechou
Cena od 3 290,-€ s DPH

S pultovou strechou

Spád strechy dopredu, dozadu, na ľavú alebo na pravú stranu
Elegantný vzhľad a čisté detaily
Moderný a nadčasový dizajn, ktorý zaujme

Viac info
Garáž so sedlovou strechou
Cena od 4 690,-€ s DPH

So sedlovou strechou

Spád strechy na ľavú a pravú stranu alebo dopredu a dozadu
Dvojplášťová strešná krytina
Tradičný vzhľad a rokmi overená funkčnosť

Garáž s prístreškom
Cena na vyžiadanie

S prístreškom

Prístrešok je súčasťou garáže
Umiestnenie podľa želania zákazníka
Vhodný ako kryté státie pre auto
Na uloženie dreva alebo na záhradné posedenie

Viac info
Izolovaná garáž
Cena na vyžiadanie

Izolované

Steny z termopanelov s výplňou z polyuretánovej izolácie
Hrúbka steny iba 50 mm
Tepelný odpor R = 1,82 m2 . K/W

Viac info
Garáž na mieru
Cena na vyžiadanie

Na mieru

Výška steny až do 3000 mm
Individuálne rozmery na mieru
Vhodné aj ako skladové priestory alebo priestory na podnikanie

Viac info
Radová garáž
Cena od 9 270,-€ s DPH

Radové garáže

Ekonomické riešenie pre bytové domy
Parkovanie pre zamestnancov firiem
Nižšie investičné náklady oproti samostatne stojacim garážam

Viac info

Príďte sa presvedčiť o kvalite našich produktov do nášho showroomu »


Garáž presne podľa mojich predstáv

Sme tu vždy pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky. Neváhajte nám napísať »

Potrebujete garáž? Nezáleží na tom, či chcete malú alebo veľkú garáž, či ju plánujete doplniť k staršiemu rodinnému domu, alebo zrealizovať zároveň s novostavbou. Naša rodinná firma vám ju postaví za najvýhodnejšiu cenu a v termíne, ktorý vás príjemne prekvapí! 

Montované garáže GARDEON majú atraktívny vzhľad, ktorý vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. 

V našej ponuke nájdete rôzne typy garáží – jednotlivé garáže pre jedno alebo pre dve autá, ako aj špeciálne objekty prispôsobené individuálnym požiadavkám. Realizujeme tiež cenovo výhodnú hromadnú výstavbu radových garáží.

Zaujímavou možnosťou je aj rozšírenie garáže o prístrešok, ktorý môže slúžiť napríklad ako kryté státie pre ďalší automobil či motorku.

Spoločným znakom všetkých našich garáží je moderná montovaná oceľová konštrukcia s hotovou omietkou. Ich steny sú vyrobené z kvalitného, žiarovo pozinkovaného plechu, no vďaka povrchovej úprave, ktorú tvorí odolná omietka, plechovú garáž zvonka nerozoznáte od murovanej.

Zachováva si pritom všetky výhody montovanej konštrukcie, ku ktorým patrí napríklad veľká variabilita rozmerov – okrem štandardných rozmerov ponúkame aj výrobu garáží na mieru, s rozmermi prispôsobenými vašim požiadavkám.

Taktiež farebné vyhotovenie stien vieme prispôsobiť vášmu vkusu a predstavám, vybrať si môžete aj farbu a typ strechy (pultovú alebo sedlovú).

Dokážeme vyrobiť a dodať širokú škálu typov aj rozmerov garáží. Vyberte si garáž z nášho online katalógu.

S montovanou garážou ušetríte hneď trikrát 

  1. Ušetríte miesto 

Omietnuté plechové steny garáží majú hrúbku len 50 mm, takže oproti bežnému murivu ušetríte na každom z rozmerov stavby minimálne 50 cm. Na stabilitu a pevnosť tejto konštrukcie sa pritom môžete spoľahnúť – potvrdzujú ju statické výpočty. Do našich klimatických podmienok je vhodná aj naša štandardná konštrukcia bez zateplenia, no ponúkame taktiež izolované garáže, ktorých steny sú vyhotovené z termopanelov vyplnených polyuretánovou izoláciou. V zmysle hygienických požiadaviek je súčasťou našich garáží aj vetrací systém.

  1. Ušetríte čas

Rýchla výstavba je pre montované plechové garáže charakteristická. Celý objekt totiž pozostáva z vopred vyrobených panelov, ktoré sa na mieste stavby už len navzájom zmontujú a ukotvia sa k podkladu. Naše garáže vyrábame a realizujeme na kľúč – privezieme k vám hotové komponenty a naši kvalifikovaní pracovníci ich zmontujú za jediný pracovný deň. Novú garáž tak môžete mať naozaj rýchlo a bez starostí. Jediné, čo musíte urobiť, je vopred pripraviť základovú dosku. Požiadavky na podklad nájdete tu.

  1. Ušetríte peniaze

Veľkú úsporu znamená pri montovaných garážach cena za prácu. Prácnosť je tu totiž neporovnateľne nižšia než napríklad pri murovaných stavbách. Navyše je ich konštrukcia zostavená z prefabrikovaných prvkov, a prefabrikáty sú osvedčenou metódou na zníženie ceny. Preto dokážeme dodávať najlacnejšie garáže na trhu, pričom nízka cena nie je na úkor kvality.


Potrebujete poradiť? Pokojne nám napíšte alebo zavolajte!


Naša rodinná firma sa špecializuje sa na predaj a montáž prefabrikovaných garáží s hotovou omietkou, poskytneme vám tiež komplexné poradenstvo pri výbere a pomoc v otázkach stavebného povolenia či pri budovaní základovej dosky. Spoľahnúť sa môžete aj na náš záručný a pozáručný servis.