Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

GARDEON PREMIUM

10 rokov používania montovanej stavby úplne bez starostí!

Mám záujem o GARDEON PREMIUM

S našou predĺženou zárukou GARDEON PREMIUM si môžete svoju stavbu užívať až 10 rokov – komfortne a s bezplatným servisom. Takúto záruku na montovanú stavbu nikde inde nedostanete!

Čo je to GARDEON PREMIUM?

Jednoducho povedané, je to záruka na kvalitu našej práce a dohodnuté vlastnosti dodanej stavby (funkčnosť) predĺžená až na desať rokov.

Ak si objednáte garáž, záhradný domček, prístrešok alebo pergolu GARDEON s odbornou montážou, môžete na svoju stavbu získať službu GARDEON PREMIUM, teda ďalších sedem rokov garancie navyše. To znamená dokopy až desaťročnú záruku!

Čo presne znamená záruka GARDEON PREMIUM? Je to garancia, že vaša montovaná stavba bude dlhodobo spoľahlivo fungovať a slúžiť, a ak sa na nej kedykoľvek v priebehu 10 rokov niečo pokazí, poskytneme vám bezplatný servis.


So službou GARDEON PREMIUM vám zabezpečíme bezplatný servis montovanej stavby počas 10 rokov. Pre vás to znamená jej užívanie úplne bez starostí.

 

Mám záujem o GARDEON PREMIUM

Čo službou GARDEON PREMIUM získate?

Pri službe GARDEON PREMIUM berieme na seba na 10 rokov zodpovednosť za to, že montovaná stavba, ktorú sme vám dodali, bude fungovať tak, ako má. A ak nebude, poskytneme vám bezplatný servis.

Takže ak sa vám napríklad zasekne garážová brána, hoci aj po deviatich rokoch, do 24 – 48 hodín k vám vyšleme nášho vyškoleného technika, aby problém vyriešil. Ak vám kedykoľvek v priebehu dohodnutých desiatich rokov vypovie službu motor, ktorý zabezpečuje pohon brány, bezplatne vám ho vymeníme. So službou GARDEON PREMIUM stačí pri akejkoľvek poruche montovanej stavby zavolať na našu zákaznícku linku, a my sa o celý servis postaráme.

Keďže sa o všetky prípadné opravy budeme starať my, a to bezplatne počas celých desiatich rokov, pre vás to znamená:

  • Menej starostí, pretože nebudete musieť sami zháňať tých správnych remeselníkov, ani premýšľať, kde ich vlastne nájdete, ani sa stresovať, či k vám budú môcť prísť čo najskôr... My sa o všetko postaráme – odborne a do 24 - 48 hodín.
  • Väčšiu istotu, pretože ak bude ktorákoľvek súčasť stavby potrebovať servis, pošleme k vám našich skúsených technikov, pri ktorých si môžete byť istí, že svoju prácu odvedú naozaj správne a zodpovedne.
  • Viac pokoja, pretože ak sa kedykoľvek počas dlhých desiatich rokov niečo na montovanej stavbe pokazí, oprava vás nebude stáť ani cent!
garáže na mieru podľa vašich predstáv

Aký je rozdiel medzi službou GARDEON PREMIUM a poistením? Napríklad v prípade poruchy motora, ktorý zabezpečuje pohon garážovej brány, dostanete z poistky peniaze vo výške jeho časovej hodnoty. My vám bezplatne namontujeme nový motor!


Mám záujem o GARDEON PREMIUM

Prečo ponúkame túto službu?

Pretože máme špičkové produkty a poskytujeme kvalitnú odbornú montáž. Zrealizovali sme už viac než 7 000+ montovaných stavieb a s touto prácou máme dlhoročné skúsenosti. Vďaka tomu vieme, že sme vám dodali perfektnú a precízne zhotovenú stavbu, ktorá bude dlhodobo spoľahlivo fungovať. A ak nebude, napravíme to. Pretože vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Pretože nám na našich zákazníkoch záleží. Preto vám chceme poskytnúť tie najlepšie možné služby. Nie je totiž dôvod, aby ste sa uspokojili s minimom, ktoré stanovuje zákon, keď môžete mať maximum – istotu, že s vašou montovanou stavbou nebudete mať žiadne starosti nie na tri roky, ale na desať rokov.

Kedy a ako si môžete GARDEON PREMIUM objednať?

Službu GARDEON PREMIUM si u nás môžete objednať zároveň s objednaním stavby, prípadne v čase, keď budeme vašu objednávku pripravovať – to znamená ešte pred termínom montáže u vás doma. Predĺžená záruka na funkčnosť stavby vám potom bude platiť po dobu 10 rokov od dátumu realizácie diela.

Koľko táto služba stojí?

Cena predĺženej záruky GARDEON PREMIUM je v ponuke za doplatok 6 % z celkovej sumy stavby s DPH.

Mám záujem o GARDEON PREMIUM