Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00

Prístrešky SIEBAU pre dve autá

Konfigurovať prístrešok SIEBAU

Elegantné riešenie pre náročných

Svojím tvarom prístrešky Siebau dokonale ladia s čistými formami architektúry súčasných rodinných domov, textúru ich stenových panelov si pritom môžete zvoliť tak, aby harmonizovali s fasádou, alebo tak, aby oživili hladké plochy omietok. Prístrešky pre auto od renomovanej nemeckej značky Siebau sú presne tým prvkom, aký potrebuje moderná rezidenčná architektúra.

Dokonale využitý priestor

Dve autá v rodine sa dnes už stávajú nutnosťou, voľného miesta na pozemku však obvykle nebýva nazvyš. Ak chcete, aby priestor pred domom vyzeral vzdušne a elegantne, je otvorený prístrešok tou správnou voľbou – nepôsobí ťažkopádne a ochráni auto pred snehom aj páliacim slnkom. S prístreškom Siebau pritom využijete miesto, ktoré máte k dispozícii, efektívne a zároveň esteticky.

Bezpečne zaparkujete 2 autá a súčasťou otvoreného prístrešku môže byť taktiež uzavreté miesto napríklad na uloženie náradia. Prístrešok však môže byť aj šikovným doplnkom ku garáži (ak nechcete denne otvárať garážovú bránu), alebo môže slúžiť ako príjemný altánok. Zaujímavou možnosťou je aj doplnenie prístrešku o sekcionálnu garážovú bránu, takže sa stane pre vaše auto nielen elegantným, ale aj bezpečným parkovacím státím.

Sortiment firmy Siebau umožňuje naozaj širokú škálu praktických a zároveň estetických riešení – prístrešok môže byť napríklad súčasťou oplotenia, pričom so vzhľadom stenových prvkov možno zladiť aj bránu na pozemok.

 

Prípadne naň môže plynulo nadväzovať prekrytie vstupu či prestrešenie terasy. Originálnych možností je naozaj veľa.

Špičková ponuka

Základom špičkových nemeckých prístreškov Siebau je subtílna a zároveň odolná stĺpiková konštrukcia, ktorá nesie plochú strechu s miernym spádom. Konštrukcia je vyrobená z kvalitnej ocele a galvanicky pozinkovaná (galvanické pozinkovanie vydrží 5x dlhšie než klasické).

Koncept dopĺňajú stenové panely, ktoré možno osadiť podľa potreby na rôzne strany prístrešku.

V ponuke je široká škála výplní s trendovým vzhľadom, od drevených a drevoplastových dosiek, cez oceľové pletivá, až po plné kovové panely a fasádne dosky.

Popri odolnosti je výhodou značkových prístreškov Siebau aj bezúdržbovosť – odolajú každému počasiu a ani po rokoch si nevyžadujú žiaden náter. Certifikované nemecké prístrešky Siebau sú to najlepšie, čo trh ponúka – dôkazom je ich dlhá životnosť a desaťročná záruka.

Pultová strecha môže byť vyspádovaná:

  • dozadu (štandard)
  • dopredu

Výška spádu (rozdiel medzi dvoma protiľahlými stranami s najmenšou a najväčšou výškou) je .

Konfigurovať prístrešok SIEBAU

ROZMERY

Základný rozmer prístrešku pre dve autá je 5070x5240mm, so spádom strechy 2510/2340mm.

Na základe vašich požiadaviek je prístrešok možné rozšíriť do šírky, hĺbky a výšky. Informácie o všetkých kombináciách typizovaných rozmerov nájdete v našom konfigurátore.

Výška spádu [m] – 2,34/2,51

Šírka [m] – 5,07, 5,48, 5,89, 6,10, (7,03, 8,03 – nadrozmerné konštrukcie)

Hĺbka [m] – 5,24, 5,45, 5,65 , 6,07, 7,10, 8,14, 9,17

Konfigurovať prístrešok SIEBAU

Viac fotografií nájdete na našom Facebooku | GARDEON