Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00

Prístrešky SIEBAU pre jedno auto

Postaviť svoj prístrešok

Dizajn, ktorý vás nadchne

Ak ste prívržencom súčasnej architektúry a elegantných riešení, potom sú prístrešky renomovanej nemeckej značky Siebau pre vás tou správnou voľbou. Majú totiž jednoduchú, modernú konštrukciu a steny s dizajnovými výplňami, ktoré svojím vzhľadom a štruktúrou dokonale dopĺňajú čisté tvaroslovie súčasných rodinných domov, dokonca dokážu ich minimalistický vzhľad decentne oživiť a pozdvihnúť na vyššiu úroveň.

Elegantná ponuka

Základom prístrešku Siebau je subtílna a zároveň odolná oceľová stĺpiková konštrukcia, ktorá nesie plochú strechu s miernym spádom. Atika lemujúca strechu je zároveň jednoznačným hmotovým ukončením objektu. Koncept dopĺňajú stenové panely, ktoré prepožičiavajú prístrešku charakter a moderný vzhľad.

V ponuke sú stenové elementy so širokou škálou výplní – od drevených alebo kompozitných drevoplastových dosiek, cez rôzne typy oceľového pletiva, až po plné akrylové, oceľové či hliníkové panely a fasádne dosky. Stenové panely možno osadiť na rôzne strany prístrešku podľa potreby. Medzi panelmi a zemou, a takisto medzi panelmi a strechou je pritom vždy medzera – horná sa zužuje zároveň so spádom strechy. Podľa želania zákazníka však možno túto medzeru uzavrieť.

Výhody variability

Potrebujete pre svoje auto parkovanie chránené pred snehom a páliacim slnkom? Alebo by sa vám zišiel skôr záhradný altánok na posedenia s rodinou a priateľmi?

 

Prístrešky Siebau dokážu splniť rôznorodé požiadavky na akomkoľvek pozemku – v ponuke je totiž nielen široká škála štandardných rozmerov, ale aj možnosť zhotoviť prístrešok na mieru.

Chcete spojiť prístrešok so zastrešením terasy či prekrytím vstupu v tvare U alebo L? Žiaden problém – ani tvarovým  variáciám sa medze nekladú. Prístreškom Siebau možno prekryť dokonca aj atypickú, nepravouhlú časť pozemku.

Ani s farebným zladením s domom a okolím nebudete mať problém – okrem širokej materiálovej škály stenových prvkov si pri základnej konštrukcii môžete vybrať z 3 štandardných farieb a palety RAL odtieňov.

Špičkové materiály

Certifikované nemecké prístrešky Siebau sú to najlepšie, čo trh ponúka – dôkazom je ich dlhá životnosť a desaťročná záruka. Sú vyrobené z kvalitnej ocele a celá konštrukcia je galvanicky pozinkovaná (galvanické pozinkovanie vydrží 5x dlhšie než klasické).

Popri odolnosti je pritom výhodou aj bezúdržbovosť – prístrešok odolá každému počasiu a ani po rokoch si nevyžaduje žiaden náter.

Pultová strecha môže byť vyspádovaná:

  • dozadu (štandard)
  • dopredu

Výška spádu (rozdiel medzi dvoma protiľahlými stranami s najmenšou a najväčšou výškou) je .

Postaviť svoj prístrešok

ROZMERY

Základný rozmer prístrešku pre jedno auto je 2580x5240mm, so spádom strechy 2510/2340mm.

Na základe vašich požiadaviek je prístrešok možné rozšíriť do šírky, hĺbky a výšky. Informácie o všetkých kombináciách typizovaných rozmerov nájdete v našom konfigurátore.

Výška spádu [m] – 2,34/2,51

Šírka [m] – 2,58, 2,79, 3,00, 3,20, 3,41, 4,03

Hĺbka [m] – 5,24, 5,45, 5,65 , 6,07, 7,10, 8,14, 9,17

Viac fotografií nájdete na našom Facebooku | GARDEON