Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00

Príslušenstvo a doplnky k prístreškom SIEBAU

Navrhnúť svoj prístrešok SIEBAU

Zostavte si ideálnu kombináciu

Prístrešky od renomovanej nemeckej firmy Siebau Raumsysteme GmbH majú nosnú konštrukciu z kvalitnej certifikovanej ocele, na ktorú poskytujeme/poskytuje výrobca 10-ročnú záruku. Všetky kovové súčasti sú galvanicky pozinkované – výhodou galvanického pozinkovania je, že vydrží 5x dlhšie ako klasické.

Materiály, ktoré domu pristanú

Pri stenových elementoch prístreškov Siebau si môžete vybrať zo širokej škály moderných materiálov, vyhotovení a farieb, ktoré sa dajú medzi sebou kombinovať. Fantázii sa tu medze nekladú.

Chcete vytvoriť nepriehľadnú ochranu, alebo len vymedziť priestor a zachovať pritom jeho vzdušnosť? Vyberte si dizajn aj s ohľadom na funkčnosť. V ponuke sú trendové výplne z drevoplastu (S-WOOD), dreva, kompozitu či ocele, ktoré môžu byť ukladané buď na zraz, alebo s medzerou.

Veľký výber moderných a elegantných materiálov výplní na to poskytuje skutočne široké možnosti. Stenové elementy môžu byť plné, priehľadné aj rôzne štruktúrované, môžu byť na celú aj čiastočnú výšku prístrešku.

 

Štandardne je medzi stenovými elementami a strechou prístrešku medzera, ktorú však možno na želanie uzavrieť. Na uzavreté steny sú k dispozícii taktiež plné panely z oceľového plechu či fasádnych platní Dibond. Vzdušné a priehľadné výplne možno okrem spomínaných dosiek zrealizovať aj z rôznych typov atraktívnych oceľových platní s rastrom štvorcových otvorov.

Stenové elementy urobia z vášho prístrešku unikát. Práve vďaka nim bude pútať pohľady.

Trvácne a flexibilné

K výhodám systému Siebau patrí univerzálnosť a flexibilnosť – panely môžete kedykoľvek doplniť alebo vymeniť za iný typ, podľa toho, ako sa budú meniť vaše potreby. Zaujímavou alternatívou je aj zabudovanie sekcionálnej garážovej brány, ktorá ďalej rozšíri možnosti vzhľadu, funkcií aj využitia vášho prístrešku.

Prednosťou týchto prístreškov je tiež mimoriadne dlhá životnosť a odolnosť proti každej nepriazni počasia. Ich nároky na údržbu sú pritom len minimálne, a ani po rokoch si nevyžadujú žiaden náter.

 


Pozrite si nižšie všetky možnosti úprav a doplnkov a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na montovaný prístrešok SIEBAU.


 

Navrhnúť svoj prístrešok SIEBAU

DIZAJNOVÉ VÝPLNE

Subtílnu nosnú konštrukciu dopĺňajú steny s dizajnovými výplňami – práve tento výrazný prvok je kľúčový pre konečný vzhľad prístrešku. Chcete prístrešok zladiť so svojím domom? Vyberte si panely, ktoré budú harmonizovať s materiálmi použitými na fasáde, obložením terás či zábradlím balkónov. Alebo môžete prístrešok využiť ako kontrastný prvok, ktorý oživí jednoducho tvarovaný moderný dom.

Dizajnový podhľad v povrchovej úprave RAL

  • individualny nástrek na požiadavku klienta
  • oceľová a pozinkovaná perforovaná výplň

Doplatok na podhľad je od 50,€ s DPH/m2.

ANTIKONDENZAČNÝ SYSTÉM SIEBAU

Praktické vlastnosti montovaných prístreškov rozširujú taktiež rôzne varianty zastrešenia. Popri plochej streche s trvácnou konštrukciou z oceľových nosníkov a strešnou krytinou z pozinkovaného trapézového plechu, vám ponúkame aj krytinu so špeciálnou povrchovou úpravou.

Antikondenzačná fólia je vyrobená z nespočetného množstva medzi sebou prepojených PES vlákien. Medzi týmito vláknami existujú malé komôrky. Ich účelom je uchovávať kondenzát do tej doby, kým sa po vonkajšom oteplení opäť nevyparí späť do priestoru (cca 500 g /m2 za 6 hodín). Úsporné riešenie na problémy kondenzácie pri pergole s neizolovanou strechou.


Doplatok na systém je 25,€ s DPH/m2.

MOŽNOSŤ VÝBERU RAL FARBY

Pri základnej konštrukcii prístrešku máte na výber z 3 štandardných farieb a tiež zo širokej palety RAL odtieňov. Môžete tak jednotlivé prvky navzájom zladiť, alebo vytvoriť kontrastné kombinácie


Farebné odtiene na mieru pre vás radi naceníme.

Neviete sa rozhodnúť? Kontaktujte nás, radi vám s výberom pomôžeme.

Zavolajte na infolinku 0903 18 18 18 alebo vašu požiadavku pošlite prostredníctvom e-mailu na info@gardeon.sk. Tešíme sa na váš záujem!


Viac fotografií nájdete na našom Facebooku | GARDEON


 


Neviete sa rozhodnúť? Kontaktujte nás, radi vám s výberom pomôžeme.

Zavolajte na infolinku 0903 18 18 18 alebo vašu požiadavku pošlite prostredníctvom e-mailu na info@gardeon.sk. Tešíme sa na váš záujem!