Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00

SHOWROOM GARDEON

Príďte sa presvedčiť sami

Radi sa s vami stretneme v týchto dňoch:

Pondelok: 07:00 – 17:00

Utorok: 07:00 – 17:00

Streda: 07:00 – 17:00

Štvrtok: 07:00 – 17:00

Piatok: 07:00 – 17:00

GARDEON maskot

V našom výstavnom centre dostanete odpovede na všetky vaše otázky

 Potrebujete záhradný domček, garáž, alebo pergolu na terasu a uvažujete nad montovanou stavbou? Bezpochyby majú svoje výhody – priaznivú cenu, odolnú konštrukciu, rýchlu a čistú realizáciu bez starostí… No predsa len, kupovať cez internet garáž nie je ako kúpiť si v e-shope tričko. Hľadáte dôveryhodné recenzie? Ešte lepšie je o všetkom sa presvedčiť na vlastné oči! Naše výstavné centrum montovaných stavieb GARDEON v Turčianskom Ďure je najväčšie na Slovensku. Môžete si tu do detailu poprezerať rôzne typy stavieb z našej ponuky a radi vám odpovieme aj na všetky otázky.

Naše montované stavby s oceľovou konštrukciou a hotovou omietkou sú nielen praktické, ale aj estetické. Sú realizované modernými technológiami z kvalitných materiálov, vďaka čomu získajú odolnosť, súčasný vzhľad aj prepracované detaily. Vo výstavnom centre našej firmy si môžete pozrieť rôzne typy garáží, záhradných domčekov, pergol či prístreškov, a tiež použité materiály a rozličné varianty vyhotovenia jednotlivých konštrukcií či detailov. No nielen to. Radi vám odpovieme aj na všetky otázky, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť a nová montovaná stavba splnila vaše očakávania.

Chceme vás však poprosiť, aby ste si termín návštevy s nami vopred dohodli. Budete tak mať istotu, že sa vám budeme môcť venovať. Navštevuje nás totiž veľa zákazníkov a bez dohodnutého termínu sa môže stať, že budeme práve v tom čase zaneprázdnení.

Tešíme sa na vašu návštevu. :)

Váš tím GARDEON

Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie

Turčiansky Ďur č.49, 038 43, Turčiansky Ďur

V našom showroome si môžete prezrieť tieto stavby:

 • Prístrešok SIEBAU pre tri autá s bočným skladom
 • Montovanú dvojgaráž s izolovaným stropom a neizolovanými stenami
 • Atypickú garáž na mieru s prístreškom pre dve autá a bočným skladom
 • Garáž pre dve autá so sedlovou strechou
 • Garáž pre motorku s garážovou bránou
 • Záhradný domček s izolovaným stropom a neizolovanými stenami (zelené doplnky)
 • Záhradný domček s izolovaným stropom a stenami + prístrešok na drevo (žlté doplnky)
 • Záhradný domček s izolovaným stropom a stenami + prístrešok na posedenie (červené doplnky)
 • Záhradný domček na kosačku s garážovou bránou a bočnými dverami
 • Pergolu na posedenie
 • Prístrešok pre jedno auto
 • Prístrešok pre dve autá

Showroom GARDEON v Novej Záhrade na TV JOJ

Pozrieť video

Prístrešok SIEBAU pre tri autá s bočným skladom

Prístrešky SIEBAU sú veľmi elegantné konštrukcie, ktoré možno využiť na vytvorenie rôznych praktických prestrešení – napríklad prístrešku na terasu či krytého parkovacieho miesta, na ktorom je auto chránené pred priamym slnkom aj snehom. Naša ukážka predstavuje riešenie pre viac áut, vhodné aj pre firmy alebo bytové domy.

Ďalšie videá nájdete na našom YOUTUBE kanáli GARDEON.

Montovaná dvojgaráž s izolovaným stropom a neizolovanými stenami

Čistý moderný dizajn, kvalitné a odolné materiály, precízne vyhotovené detaily a superrýchla realizácia – to sú hlavné prednosti našich montovaných garáží. V našej vzorovej dvojgaráži si môžete pozrieť kvalitu vyhotovenia základných samonosných stien s hotovou omietkou, zateplenej pultovej strechy a sekcionálnej garážovej brány.

Ďalšie videá nájdete na našom YOUTUBE kanáli GARDEON.

Atypická garáž na mieru s prístreškom pre dve autá a bočným skladom

Výhodou nášho konštrukčného systému je aj to, že dokážeme zhotoviť stavby na mieru vašim požiadavkám. Takéto objekty možno využívať aj na komerčné účely, napríklad ako sklady či montážne haly. Ukážkou niektorých možností je veľkoplošná garáž na mieru, ktorú dopĺňa priestranný prístrešok, vhodný napríklad na parkovanie dvoch áut. Súčasťou stavby je tiež príručný sklad, využiteľný aj ako kancelária či priestor na príjem a výdaj tovaru.

Garáž pre dve autá so sedlovou strechou

Máte radi architektúru s tradičným vzhľadom? V tom prípade by ste nemali vynechať vzorovú garáž s klasickou sedlovou strechou. Jej konštrukciu aj použité materiály si môžete do detailu poprezerať na stavbe garáže pre dve autá zrealizovanej v našom výstavnom centre.

Ďalšie videá nájdete na našom YOUTUBE kanáli GARDEON.

Garáž pre motorku s garážovou bránou

Na parkovanie auta sa často pamätá už pri stavbe domu, no možno ste si po rokoch splnili dávny sen a kúpili si motorku, na ktorú už v pôvodnej garáži miesto nie je. Nemusíte ju parkovať vonku. Náš systém „skladačky“ z plechových stien umožňuje dostatočnú variabilitu, takže dokážeme postaviť nielen garáže väčšie než štandardné, ale aj menšie – napríklad práve pre motorku. Aj dvojkolesový tátoš tak môže byť v bezpečí, chránený nielen strechou, ale aj pevnými stenami a spoľahlivou garážovou bránou.

Ďalšie videá nájdete na našom YOUTUBE kanáli GARDEON.

Záhradný domček s izolovaným stropom a neizolovanými stenami

Montovaný záhradný domček so zelenými doplnkami je ukážkou jednoduchej no praktickej stavby, ktorá má mnohoraké využitie. Môžete doňho bezpečne uložiť nielen záhradné náradie, ale aj bicykel alebo motorku, prípadne tu mimo sezóny uskladniť záhradný nábytok.

Ďalšie videá nájdete na našom YOUTUBE kanáli GARDEON.

Záhradný domček s izolovaným stropom a stenami, doplnený prístreškom na drevo

Ďalší ukážkový záhradný domček, tentoraz so žltými doplnkami, je kompletne zateplený. Vďaka tomu sa dá bez problémov vykúriť, takže môže poslúžiť nielen ako sklad náradia, ale aj ako celoročná dielňa pre domáceho kutila či záhradná chatka. Súčasťou tohto domčeka je tiež prístrešok, ktorý sa dá používať napríklad na uskladnenie dreva, prípadne ako parkovacie státie pre motorku.

Ďalšie videá nájdete na našom YOUTUBE kanáli GARDEON.

Záhradný domček s izolovaným stropom a stenami, doplnený prístreškom na posedenie

Posledný z trojice našich vzorových záhradných domčekov spoznáte podľa priestranného prístrešku a červených doplnkov. Táto šikovná dvojkombinácia vám umožní užiť si relax v záhrade naozaj naplno – keďže domček je celý zateplený, môžete ho využívať aj ako víkendovú chatku, hobby miestnosť či letnú kuchyňu, pod prístreškom sa dá zariadiť oddychová terasa, hoci aj s krytým záhradným stolovaním a grilom.

Ďalšie videá nájdete na našom YOUTUBE kanáli GARDEON.

Pergola na posedenie

Čo môže byť lepšie, než užiť si relax v pohodlnom kresle na terase? Samozrejme, chránenej pred páliacim slnkom a nepriazňou počasia. Práve na takúto ochranu sú určené naše montované pergoly, ktoré vieme postaviť veľmi rýchlo a pritom vo vysokej kvalite. Inšpirovať sa môžete našou vzorovou pergolou na posedenie v modernej antracitovej farbe.

Záhradný domček na kosačku s garážovou bránou a bočnými dverami

Naše montované záhradné domčeky sú veľmi praktické stavby, ktoré sa dokážu prispôsobiť vašim individuálnym potrebám nielen rozmermi alebo zateplením. Ďalšie možnosti ponúka výber doplnkov, ku ktorým patria dvere, okná či svetlíky. Zaujímavou alternatívou je aj garážová brána, vďaka ktorej sa dá do záhradného domčeka pohodlne vojsť napríklad s väčšou kosačkou.

Prístrešok GARDEON pre jedno auto

Nie každé auto musí parkovať v garáži. Ochranu pred slnkom či snehom zaistí aj prístrešok, ktorý zároveň nepripraví priestor pred domom o vzdušnosť. Estetické a odolné riešenie za dostupnú cenu ponúkajú naše prístrešky GARDEON s konštrukciou z pevných, no pritom subtílnych oceľových stĺpikov. V showroome sme pre vás na ukážku postavili aj prístrešok GARDEON pre jedno auto v antracitovom vyhotovení.

Prístrešok GARDEON pre dve autá

Potrebujete väčší prístrešok? Napríklad vo firme pre viac áut? Alebo pre auto a motorku? naším montovaným systémom to nie je žiaden problém. Prístrešok sa dá tiež doplniť stenovými panelmi s kovovou či drevenou výplňou, ktoré poslúžia napríklad aj ako náhrada plota. Všetky detaily si môžete prezrieť na prístrešku pre dve autá v antracitovom vyhotovení, ktorý nájdete v našom showroome.


Radi vás privítame v najväčšom výstavnom centre montovaných stavieb na Slovensku!

Ak sa plánujete prísť pozrieť do nášho showroomu v Turčianskom Ďure, rezervujte si prosím termín dostatočne vopred, prípadne nám zatelefonujte minimálne 24 hodín pred vašou návštevou.

  Kontaktný formulár

  Nočný showroom GARDEON

  Pozrieť video

  Chceli by ste vidieť viac? Na našom YOUTUBE kanáli nájdete mnoho videí záhradných domčekov, garáží pre autá ale aj prístreškov pre autá či pergoly na posedenie do záhrady.