Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

7 najzaujímavejších garáži, ktoré sme postavili v roku 2015

7 výhod montovaných garáží
Publikované 20.10.2021 12:42

Raz za rok si vždy sadneme a zhrnieme si, čo sa nám podarilo. Nastal ten čas.  Dokonca sme sa rozhodli, že sa pochválime našimi úspešnými projektmi. Preto sme zostavili prehľad siedmich najkrajších a najzaujímavejších montovaných garáží, aké sme zrealizovali za minulý rok. Sme veľmi radi, že môžeme prezentovať hotové garáže, s ktorými sú, a ešte aj dlhé roky budú, ich majitelia spokojní.

Keď vám obyčajná garáž nestačí

Garáž s prístreškom nemusí nevyhnutne slúžiť iba na parkovanie. Z oceľového prístrešku si urobíte altánok či pergolu s príjemným posedením. Záhradná párty alebo rodinné posedenie za pekného počasia naberie úplne iný rozmer.

Keď si chcete doklepnúť stavbu sám

Rád majstrujete vo vlastnej garáži? Pokiaľ vám záleží na dostatočnom priestore pre auto i vaše kutilské pokusy a zároveň chcete mať vnútri stabilnú teplotu, určite by sa vám hodila táto dvojgaráž, ktorú si náš zákazník zateplil svojpomocne. Je to garáž ideálna pre tých, ktorí chcú byť zapojení do procesu tvorby.

Keď na veľkosti záleží

Veľkosť garáže je rozhodujúca najmä pokiaľ máte viac než jedno auto. V takom prípade je pre nás výzvou navrhnúť zákazníkovi alternatívu, s ktorou bude skutočne spokojný. Dvojgaráž so širokou bránou je najjednoduchšie riešenie. Vďaka extra širokej bráne bez problémov zaparkuje i vaša manželka s SUVčkom.

Budete mať, alebo už máte doma viac ako dvoch šoférov? Kde zaparkujú vaše ratolesti s čerstvými vodičákmi a obrovskou chuťou mať vlastné auto? Získať priestor pre viac než dve autá sa podarí vďaka projektu, ktorý je kombináciou montovanej dvojgaráže a oceľových prístreškov, aby mohli bezpečne parkovať nielen vaše deti, ale aj hostia. Posúďte sami.

Keď chcete vyniknúť dizajnom

Štýl garáže by ste mali zladiť s vaším príbytkom. Majitelia domov s rovnou strechou preferujú jednoduchý moderný dizajn s rovnakou plochou strechou. Tradičnejší vzhľad garáže so sedlovou strechou sa ale viac hodí k staršej stavbe, ktorá má vyššiu strechu s povalou.

Pokiaľ chcete vyniknúť, nezvyčajná dizajnová farba garáže je to pravé, čím sa odlíšite od okolia. Avšak myslite nadčasovo. Farba bude s vami žiť roky a nie iba jednu sezónu.

Moderný, dokonca až elegantný dizajn sa dá dosiahnuť farbou, ale i doplnkami v podobe svetlíka. V garáži tak získate prirodzené svetlo. Vybrať si môžete aj iné doplnky, ako napríklad okná, dvere či odkvapový systém. Záleží len na vašej predstavivosti. Pomocou príslušenstva viete aj z obyčajnej garáže vybudovať kreatívny priestor pre rôzne aktivity.

Vykladajte si aj vašu vysnívanú garáž cez náš konfigurátor!

 

Zdroj (Source):
Fotobanka GARDEON