Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Inšpiratívne záhradky našich zákazníkov (2. časť) – montované garáže

Garáž s prístreškom s posedením
Publikované 19.10.2021 15:25

V druhej časti nášho seriálu sa pozrieme na garáže našich zákazníkov. Montovaná garáž prichýli auto, niekedy i viac ako jedno, ale tiež sezónne gumy, elektrické aj záhradné náradie, dielenský ponk, rebrík, ešte staré laty, odložené oblečenie, konzervy, minerálky a ešte milión ďalších vecí. Ako sme prispôsobili garáže želaniam našich zákazníkov? Nakuknite s nami do ich domovov.

Vnútro montovanej garáže je dostatočne priestranné, ale zároveň si to náš zákazník vymyslel tak, aby sa veci nepovaľovali po zemi. Zabezpečujú to závesné systémy a vychytávky, ktoré všetkému určujú vlastné miesto. Odtok v podlahe odvádza prebytočnú vodu, ktorá by sa mohla dostať dnu, napr. na aute pri nepriaznivom počasí.

Ako vyzerajú naše projekty zvonku? Dvojgaráž s kamennou príjazdovou cestou a skalkou po bokoch dotvára architektúru celej záhradky. Príjemná piesková farba pôsobí útulne. Zároveň poskytuje táto garáž dostatok priestoru pre vaše veci i autíčko.

Ďalším projektom je taktiež dvojitá garáž, ktorá však tentokrát s krátkou príjazdovkou nadväzuje priamo na cestu. Keď vyberáte dizajn garáže, je dôležité brať do úvahy architektúru domu. Moderný dizajn v tomto prípade dokonale ladí s domom i plotom.

Nestačí vám obyčajná dvojgaráž? Zvoľte si veľkorozmernú stavbu, kam sa naozaj zmestí všetko. Niekoľko áut, pracovný stôl, množstvo náradia a iné.

Praktické. Moderné. Väčšie i menšie. S prístreškom aj bez. Vyskladajte si svoju montovanú garáž.

 

Zdroj (source)
Fotobanka GARDEON
Za fotografie ďakujeme našim zákazníkom :)