Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Exkluzívna ponuka GARDEON na servis a údržbu stavby

Uvedomujeme si, že tempo života je dnes rýchle a každý z nás musí zvládať dôležité výzvy. Preto sme pre našich zákazníkov pripravili balík služieb, ktorý im ušetrí čas a starosti a zároveň poskytne optimálnu starostlivosť o ich garáž.

Ponuka našich služieb na údržbu stavby GARDEON:

 • Údržba garážovej brány:

zahŕňa profesionálne nastavenie a servis jednotlivých súčastí garážovej brány. K službe patrí aj premazanie a náležité ošetrenie všetkých pohyblivých častí. Takýto kompletný servis Vám zabezpečí bezproblémový chod a dlhú životnosť garážovej brány.

 • Údržba okien a dverí:

servis okien a bočných dverí zahŕňa nastavenie optimálnej polohy a ošetrenie pántov, súčasťou služby je aj kontrola tesnení a v prípade potreby ich výmena. Správne nastavanie spolu s bezchybným tesnením na dverách a oknách uľahčuje manipuláciu a predlžuje ich životnosť, minimalizuje tiež úniky tepla a prenikanie prachu a vody.

 • Údržba odkvapových žľabov a zvodov

vyčistenie a kontrola funkčnosti celého odkvapového systému zabezpečí rýchly a účinný odvod vody. Vďaka tomu bude celá stavba chránená pred prípadným poškodením vodou a vlhkosťou.

 • Kompletné premaľovanie stavby

profesionálne premaľovanie omietky na stavbách GARDEON. V prípade, ak omietka na Vašej stavbe je zašednutá, sú na nej videteľné nečistoty, ktoré iným spôsobom neviete odstrániť, pomôžeme Vám stavbu kompletne premaľovať. Rovnako realizujeme aj náter vnútorných povrchov stien farbou na kov.

 • Výmena neizolovanej strechy za izolovanú:

demontáž pôvodnej strechy. V dohodnutom termíne naši pracovníci pôvodnú strechu demontujú a odvezú.
Montáž novej tepelne izolovanej strechy. Hneď po demontáži starej strechy osadia naši montéri na Vašu garáž novú zateplenú strechu. Viac sa dozviete na tejto podstránke.

Vieme, že každý zákazník môže požadovať iný servis, preto sme pripravení prispôsobiť naše služby Vašim individuálnym potrebám. Stačí, ak si z nich vyberiete v našom návratnom formulári.

  Kontaktný formulár

  Po objednaní služby sa môžete spoľahnúť na to, že naši odborníci poskytnú špičkovú starostlivosť všetkým dôležitým súčastiam garáže, ktoré ju budú potrebovať. Sú Vám tiež k dispozícii na prípadnú konzultáciu.


  Vopred ďakujeme za Vašu dôveru. Budeme radi, ak budú naše služby pre Vás užitočné.

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na email info@gardeon.sk alebo zatelefonujte na našu infolinku +421 43 455 53 33 a my vám radi poradíme.