Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Exkluzívna ponuka GARDEON na zlepšenie vlastností stavby

Keď ste si v minulosti objednali montovanú garáž, ktorá nemá izolovanú strechu, možno ste nesprávne odhadli, ako sa môže v lete prehrievať. Býva vo Vašej garáži v lete priveľmi horúco? Toto leto to už nemusí byť pravda! Potrebujete len strechu, ktorá bude účinne chrániť pred prehrievaním. A my máme pre Vás dobrú správu – pri našich montovaných stavbách je takáto zmena možná aj dodatočne!

Neizolovanú strechu na garáži GARDEON môžete aj dodatočne jednoducho vymeniť za tepelne izolovanú!

Izolované strechy Gardeon Thermopanel našich stavieb majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti, ktoré sa dosahujú vďaka izolačnému jadru – mimoriadne účinnej polyuretánovej výplni strešných panelov. V garáži tak bude po celý rok omnoho príjemnejšie a Vy ju budete môcť využívať intenzívnejšie a praktickejšie než doteraz.

V čom sú výhody tepelne izolovanej strechy Gardeon Thermopanel:

 • V lete účinne chráni pred prehrievaním a v garáži Vás tak nebude trápiť horúčava.
 • Vďaka zateplenej streche bude vnútri aj v zimných mesiacoch omnoho príjemnejšie než v stavbe s bežnou strechou z trapézového plechu bez tepelnej izolácie.
 • Izolovaná strecha efektívne znižuje mieru kondenzácie vodných pár na vnútornom povrchu.

V čom spočíva naša služba:

 • Demontáž pôvodnej strechy. V dohodnutom termíne naši pracovníci pôvodnú strechu demontujú a odvezú.
 • Montáž novej tepelne izolovanej strechy. Hneď po demontáži starej strechy osadia naši montéri na Vašu garáž novú zateplenú strechu.

 

O všetko sa teda postaráme – nebudete mať starosti ani s demontážou pôvodnej strechy, ani s tým, že by garáž ostala dočasne bez strechy, ani s likvidáciou odpadu. Stačí, ak vyplníte náš formulár.

  Kontaktný formulár


  Uvažujete o využití tejto možnosti na vylepšenie Vašej stavby? Chcete sa o nej dozvedieť viac?

  Kontaktujte nás na na email info@gardeon.sk alebo zatelefonujte na našu infolinku +421 43 455 53 33 a my vám radi poradíme.