Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00

Prístrešky SIEBAU s nabíjačkou na elektromobil

Postaviť svoj prístrešok

Montovaný prístrešok s wallboxom pre elektromobil

Pozrieť video

Šikovné riešenie v duchu aktuálnych trendov

Pre mnohé výhody vidno elektrické autá čoraz častejšie aj na našich cestách. Aj vy uvažujete nad kúpou elektromobilu alebo plug-in hybridu? Potom sa nezaobídete bez takzvaného wallboxu, t. j. domácej nabíjacej stanice na elektromobil. Šikovné riešenie ponúka v tomto smere prístrešok renomovanej nemeckej značky SIEBAU, ktorého súčasťou môže byť aj nabíjačka na elektrické auto.

Elegantné aj praktické

Základom certifikovaných nemeckých prístreškov SIEBAU je subtílna stĺpiková konštrukcia, ktorá nesie plochú strechu s miernym spádom. Konštrukcia je vyrobená z kvalitnej ocele a galvanicky pozinkovaná. Na túto konštrukciu sa dajú podľa potreby upevniť stenové panely. Možno ich osadiť na rôzne strany prístrešku tak, aby chránili napríklad pred vetrom alebo neželanými pohľadmi.

Panely zároveň umožňujú efektne zladiť prístrešok s architektúrou súčasných rodinných domov – na výber je široká škála výplní s trendovým vzhľadom, od drevených a drevoplastových dosiek cez oceľové pletivá až po plné kovové panely a fasádne dosky. V ponuke nájdete aj špeciálne panely určené na osadenie wallboxu, teda domácej nabíjacej stanice na elektromobil.

Vďaka tomu budete môcť auto doma nielen zaparkovať tak, aby bolo chránené pred nepriazňou počasia, ale zároveň si aj svoj elektromobil pohodlne nabiť.

Účelná variabilita

Výhodou prístreškov SIEBAU je nielen variabilita dizajnu či praktická možnosť nabíjania elektromobilu, ich konštrukcia umožňuje aj viaceré šikovné priestorové riešenia. V ponuke je široká škála štandardných rozmerov prístreškov pre jedno aj dve autá, ale aj možnosť zhotoviť prístrešok na mieru.

 

Ani tvarovým variáciám sa pritom medze nekladú, takže prístreškom SIEBAU môžete prekryť aj atypickú, nepravouhlú časť pozemku. Problémom nie je ani konštrukcia v tvare U alebo L, takže prístrešok sa dá napríklad spojiť so zastrešením terasy či prekrytím vstupu. Môže byť tiež šikovným doplnkom ku garáži, ak máte dve autá alebo nechcete denne otvárať garážovú bránu, ďalšou možnosťou je doplniť k otvorenému prístrešku uzavreté miesto, ktoré môže slúžiť napríklad ako sklad.

Vďaka variabilite a širokým možnostiam rôznych praktických riešení využijete s prístreškom SIEBAU miesto, ktoré máte k dispozícii, efektívne a zároveň esteticky. Otvorený prístrešok nepôsobí ťažkopádne a ochráni auto pred snehom aj páliacim slnkom. Bezpečne pod ním zaparkujete 1 alebo 2 autá, ktoré tu zároveň môžete aj nabiť pred ďalšou cestou. So vzhľadom stenových prvkov môžete navyše zladiť napríklad aj oplotenie, bránu na pozemok alebo prestrešenie terasy či vstupu do domu.

Odolné špičkové materiály

Špičkové nemecké prístrešky SIEBAU sú vyrobené z kvalitnej ocele a celá konštrukcia je galvanicky pozinkovaná (galvanické pozinkovanie vydrží 5x dlhšie než klasické). To zabezpečuje ich dlhú životnosť, odolnosť a bezúdržbovosť – odolajú každému počasiu a ani po rokoch si nevyžadujú žiaden náter. Dôkazom ich kvality je aj desaťročná záruka.

Nie je to nič zložité

Ak si chcete v prístrešku nabíjať elektromobil, v našom inteligentnom konfigurátore si okrem rozmerov prístrešku a dizajnu prípadných stenových panelov zvolíte aj panel na wallbox a jeho umiestnenie. Na ten si potom budete môcť osadiť vhodný typ domácej nabíjacej stanice. Pri príprave podkladu pre prístrešok nezabudnite tiež na predprípravu elektrických rozvodov pre wllbox. O realizáciu samotného prístrešku sa postarajú naši montážnici.

Video prístrešku SIEBAU s wallboxom pre nabíjanie elektromobilu

Postaviť svoj prístrešok