Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Si SMART? Tak nemu(d)ruj!

Dôvodov, prečo sa mu(d)rovať nevypláca je viacero.

Cena

Murovaná stavba:

  • Konečná suma, na ktorej sa s murárom dohodnete v 99% prípadov nie je konečná. V priebehu realizácie sa výsledná cena vždy navýši. (Murár sa často preráta, v priebehu realizácie sa zvýši cena materiálu, niečo sa musí prerobiť…).

U nás:

Finálnu cenu máte vždy garantovanú! Cena, na ktorej sa dohodneme pri objednávke sa nenavýši už ani o cent.


Finálny vzhľad

Murovaná stavba:

  • Finálny vzhľad murovanej stavby nemáte nijako garantovaný – nikto netuší, ako to vlastne nakoniec bude vyzerať.

U nás:

Vzhľadom na obrovský počet realizácií viete, aké prvky bude Vaša nová montovaná stavba niesť a na 98% nájdete v našej galérií typ, o ktorý máte záujem aj Vy. Presne si tak viete predstaviť, čo môžete očakávať.


Podklad

Murovaná stavba:

  • Základ pod murovanú stavbu musí spĺňať ďaleko náročnejšie kritériá, ako podklad pod montovanú stavbu.

U nás:

Pre väčšinu stavieb stačí platňa o hrúbke max. 25 cm (výnimkou sú betónové pätky pod prístrešok, ktorých hrúbka musí byť min. 40 cm).


Príslušenstvo

Murovaná stavba:

  • Poväčšine sa stavba garáže, záhradného domčeka či prístrešku najprv vymuruje a až následne sa riešia otvory na garážovú bránu či bočné dvere. Výsledkom sú atypické rozmery príslušenstva, za ktoré si poriadne priplatíte.
  • Navyše si priplatíte aj za montáž príslušenstva, ktoré vo väčšine prípadov rieši externá firma. (Bežná suma za montáž garážovej brány je cca. 500,€ a vyššie).

U nás:

Používame typizované rozmery garážových brán, bočných dverí, okien, svetlíkov, aby sme zabezpečili pre našich zákazníkov čo najlepšiu cenu. Navyše, montáž doplnkov je už započítaná v cene, takže si neúčtujeme žiadne extra poplatky.


Certifikát, technická dokumentácia, záručný a pozáručný servis

Murovaná stavba:

  • Položte si otázku: Dostanem ku môjmu murovanému záhradnému domčeku alebo garáži certifikát, technickú dokumentáciu či kompletný záručný aj pozáručný sevis?
  • Vo väčšine prípadov tieto dokumenty od murára neobdržíte. A v prípade reklamácie zrazu nikto nedívha telefón…

U nás:

Našim zákazníkom poskytujeme starostlivosť nie len v záručnej dobe ale aj dávno po jej skončení. Samozrejmosťou sú aj certifikáty, ktorými disponujeme.


A to je len niekoľko dôvodov, prečo sa mu(d)rovať naozaj nevyplatí. Ak chcete spoznať ďalšie, dohodnite si s nami stretnutie v našom showroome alebo zavolajte na našu infolinku v pracovných dňoch od 7:00 do 18:00. Tešíme sa na Váš záujem!