Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 17:00

Ako sa žije s GARDEONom – časť 1

Záhradný domček GARDEON
Publikované 24.08.2020 15:46

Ako to celé začalo?

Náš zákazník pán Bašista nás oslovil v roku 2018 s tým, že by si k svojmu modernému rodinnému domu rád postavil záhradný domček, ktorý bude v podobnom štýle. Už dlhšiu dobu mal na záhrade obyčajný plechový domček, no uvažoval nad jeho upgradom. Na základe jeho potrieb sme mu doporučili rozmer stavby 3900 x 4000 mm v komplet izolovanej verzii. Do stredu prednej steny sme umiestnili bezpečné oceľové dvere LPU42 od Hörmannu a po bokoch sme symetricky umiestnili dizajnové svetlíky.

Pán Bašista spolu s manželkou radi trávia čas na záhrade a svoje záhradné potreby chcú mať v bezpečí. Spoločnými silami sme im tak splnili ich sen o dokonalej záhrade.

Recenzia čerstvo po montáži

Recenzia GARDEON

A aké sú jeho dojmy s odstupom času?

„S domčekom sme veľmi spokojní a tešíme sa z toho, že sme sa rozhodli pre kompletne izolovanú verziu. Je to samozrejme výrazný rozdiel oproti plechovému domčeku, ktorý sme mali predtým – ten bol v lete ako sauna a v zime ako chladnička. Rovnako oceňujeme aj to, že je väčší a mohli sme tam umiesniť väčšie a hlbšie regály, takže aj praktickosť a využiteľnosť je skvelá. Suma sumarum domček stál za každé euro :). Domček využívame celoročne, pokiaľ sú silnejšie mrazy tak tam temperujeme elektrickým ohrievačom. Finálnu úpravu podkladu som robil sám – vylieval som tam garážovú nicelizačnú hmotu a po vytvrdnutí natrel farbu na betón.“

Fotografie vonkajšej časti

Záhradný domček GARDEON

Záhradný domček GARDEON v bielej omietke

Záhradný domček GARDEON s rovnou strechou

Fotografie vnútornej časti

Vnútro montovaného záhradného domčeka

Vnútro montovaného záhradného domčeka

Zhrnutie

  • rozmer záhradného domčeka – 3900 x 4000 mm
  • zateplené steny a strecha
  • dvere Hormann LPU42
  • 2 svetlíky

 

  • čas výstavby – 3 hodiny
  • suma záhradného domčeka v čase objednávky – cca. 6000,€ s DPH

 

Za spätnú väzbu a fotografie ďakujeme nášmu zákazníkovi pánovi Bašistovi z Bratislavy :)