Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Ako sa žije s GARDEONom – časť 1

Záhradný domček GARDEON
Publikované 24.08.2020 15:46

Úschovňa záhradného náradia, šikovná dielnička pre domáceho kutila, zimná záhrada, prvý domček ratolestí – toto všetko a ešte oveľa viac zastrešujú záhradné domčeky GARDEON. V našom sortimente nájdeme niečo pre každého – bez rozdielov. Pozrime sa spoločne na to, aký sen sa nám spoločnými silami podaril splniť tentokrát. 

Ako to celé začalo?

Náš zákazník pán Bašista nás oslovil v roku 2018 s tým, že by si k svojmu modernému rodinnému domu rád postavil záhradný domček, ktorý bude v podobnom štýle. Už dlhšiu dobu mal na záhrade obyčajný plechový domček, no uvažoval nad jeho upgradom. Na základe jeho potrieb sme mu doporučili rozmer stavby 3900 x 4000 mm v komplet izolovanej verzii. Do stredu prednej steny sme umiestnili bezpečné oceľové dvere LPU42 od Hörmannu a po bokoch sme symetricky umiestnili dizajnové svetlíky.

Pán Bašista spolu s manželkou radi trávia čas na záhrade a svoje záhradné potreby chcú mať v bezpečí. Spoločnými silami sme im tak splnili ich sen o dokonalej záhrade.

Recenzia čerstvo po montáži

A aké sú jeho dojmy s odstupom času?

„S domčekom sme veľmi spokojní a tešíme sa z toho, že sme sa rozhodli pre kompletne izolovanú verziu. Je to samozrejme výrazný rozdiel oproti plechovému domčeku, ktorý sme mali predtým – ten bol v lete ako sauna a v zime ako chladnička. Rovnako oceňujeme aj to, že je väčší a mohli sme tam umiesniť väčšie a hlbšie regály, takže aj praktickosť a využiteľnosť je skvelá. Suma sumarum domček stál za každé euro. Domček využívame celoročne, pokiaľ sú silnejšie mrazy tak tam temperujeme elektrickým ohrievačom. Finálnu úpravu podkladu som robil sám – vylieval som tam garážovú nicelizačnú hmotu a po vytvrdnutí natrel farbu na betón.“

Fotografie vonkajšej časti

Fotografie vnútornej časti

Zhrnutie

rozmer stavby: 3900 x 4000 mm
✔️ izolovaný strop a steny
✔️ garážová brána Hörmann
🪟 okno a 2 svetlíky GARDEoN
🚿 odkvap
🚛 montáž a doprava

 

Za spätnú väzbu a fotografie ďakujeme nášmu zákazníkovi Bašistovi z Bratislavy.