Ikona telefónu +421 43 455 53 33 Po - Pia 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyskúšajte náš
e-shop »

Ako sa žije s GARDEONom – časť 15

Auto zaparkované v garáži
Publikované 11.02.2021 10:00

Na auto i autá, motorku, kosačku, náradie, sezónne oblečenie, oddych, útek pred realitou… garáž GARDEON. Ponúkame naozaj praktické riešenia, vďaka ktorým vás budúcnosť viac nezastihne nepripravených. Ochráňte motorových tátošov pred negatívnym vplyvom počasia a nezbedných rúk. Bezpečne uchovajte všetko narádie i športové vybavenie. Panuje u Vás neistota? Inšpirujte sa skúsenosťou našich reálnych zákazníkov.

Ako to celé začalo?

Pán Fábik nás v apríli roku 2017 oslovil s tým, že by potreboval dvojgaráž. Premýšľal tiež aj o prístrešku a potreboval poradiť, čo bude jeho potrebám vyhovovať viac. V tom čase akurát prerábal rodinný dom, tak sa chcel predbežne informovať, aké možnosti ponúka trh. Nakoniec sa rozhodol pre dvojgaráž – najviac ho zaujala cena, kvalita, čas výstavby, a celkový vzhľad garáže, že je na nerozoznanie od murovanej. Osobne nás prišiel v januári 2019 s manželkou navštíviť ku nám do showroomu, v Turčianskom Ďure. Garáž objednal vo ferbruári 2019 a v apríli 2019 sme uskutočnili montáž.

Recenzia čerstvo po montáži

,,Všetko v poriadku, je presne taká akú som chcel a za pár hodín hneď sa dá používať . Zataľ som zo všetkým spokojný a som rád, že môžem mať takú peknú garáž. Ďakujem.

A aké sú jeho dojmy s odstupom času?

,,Všetko je presne tak ako som si predstavoval. Už sme, ako sa hovorí zabývaní, akurát keď sú v garáži obidve autá tak možno by sa hodilo trocha viac priestoru, ale to je len maličkosť dať jedno auto von a priestoru mám dosť.

Fotografie vonkajšej časti

Fotografie vnútornej časti

Zhrnutie

rozmer stavby: 5800 x 5860 mm
✔️ izolovaný strop
✔️ garážová brána Hörmann
🚪 značkové dvere Hörmann
🪟 okno GARDEoN
🚿 odkvap
🚛 montáž a doprava

 

Za spätnú väzbu a fotografie ďakujeme nášmu zákazníkovi Fábikovi z Močenka.