Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 18:00

Ako sa žije s GARDEONom – časť 33

Garáž zozadu s dverami pri kvetináčoch
Publikované 21.10.2021 10:00

Máte na záhrade veľa miesta? Vlastníte auto, ktoré nie je nijak chránené? Nechať auto zaparkované voľne na ulici alebo na záhrade bez akéhokoľvek prestrešenia, nie je najlepší nápad. Garáž Vám pomôže! Vaše auto bude bezpečne zaparkované a Vy si nemusíte robiť žiadne starosti.

Ako to celé začalo?

Pani Göndörová nás oslovila v januári roku 2020 s tým, že by chcela garáž. Našla nás na internete a veľmi ju zaujala naša ponuka, a tak neváhala a prišla si stavby pozrieť rovno aj do nášho showroomu. Garáž sme namontovali v apríli toho roku.

 

Recenzia čerstvo po montáži

,,Sme veľmi spokojní s prácou, ktorú chlapci odviedli. Garáž nám zmontovali rýchlo, kvalitne a profesionálne. Veľmi pekne sa chceme poďakovať firme Gardeon. Sme radi, že sme sa rozhodli pre garáž od Vašej firmy. Maximálna spokojnosť od prvého kontaktu až po cieľovú montáž. Garáž je perfektná,ďakujeme. Prajeme Vám veľa úspechov.
PS: Naši susedia sa zastavujú pri garáži a pýtajú si kontakt :-).“

 

Podklad

A aké sú jej dojmy s odstupom času?

,,Som rada, že som sa rozhodla pre Gardeon. Ďakujem firme za ich profesionálne služby. Maximálna spokojnosť od prvého kontaktu (pozdravujem p. Blanku Cholevovú) až po cieľovú montáž.
Prajem firme veľa úspechov a čo najviac spokojných zákazníkov :-).“

 

Fotografie vonkajšej časti

Zhrnutie

  • čas výstavby – 6 hodín
  • rozmer garáže – 5800 x 5020 mm
  • exkluzívna výbava – THP komplet
  • suma garáže v čase objednávky – cca. 9 840,€ s DPH

 

Za spätnú väzbu a fotografie ďakujeme pani Göndörovej z Dunajskej Stredy :)