Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 17:00

Oceľový záhradný domček nie je iba o úžitku. Zvážte aj dizajn

Dizajnový záhradný domček na náradie
Publikované 09.09.2015 18:21

Záhradný domček je okrem funkčnej stavby objektom, ktorý dopĺňa váš pozemok. Ak už máte postavený dom, zvážte dizajn domčeka, ktorý ho doplní. Vhodný typ stavby a jej povrchová úprava sú dôležitými aspektmi pre estetickú stránku pozemku. Ako môže váš záhradný domček vyzerať?

Výhodou oceľových záhradných domčekov, ktoré ponúkame, je ich vzhľad. Pôsobia ako murované, a tak ľahko vytvoria ucelený dojem vášho pozemku, bez zbytočných rušivých elementov. Domčeky sú montované už s hotovou omietkou, čím odpadá starosť s ich pretieraním či natieraním nanovo. Vašou jedinou „povinnosťou“ je vybrať  si z ponuky omietok.

záhradný domček na náradie

Osem základných a viac ako 300 dizajnových farieb

Rozhodovať sa môžete medzi základnými farbami a širokým spektrom doplnkových farieb. V základných farbách omietky ponúkame bielu, šedú, tmavo šedú, pieskovú, žltú, béžovú, tehlovú a hnedú. Biela môže byť dobrou voľbou, ak chcete domček využívať na letné posedenie s priateľmi. Pokiaľ vám bude domček slúžiť ako sklad náradia, rozhodujte sa pre tmavšie farby. V prípade ušpinenia bude znečistenie povrchu menej viditeľné.

V doplatkovom výbere farieb nájdete viac ako 300 aktuálnych štýlových odtieňov, vďaka ktorým spravíte zo záhradného domčeka modernú a dizajnovú stavbu. Štandardný doplatok za dizajnovú farbu sa sa pohybuje v rozmedzí od 100€ – 150€ s DPH, cena sa odvíja od percent sýtosti farby.

47747004

Farby pre atiku, krytinu a dvere

Vyberať si môžete tiež z ponuky farieb pre atiku a strešnú krytinu. Farba dverí je takisto otázkou vášho vkusu. Odporúčame však výber jednotlivých farieb zvážiť tak, aby spolu ladili a vytvárali príjemný celok. Všetky spomenuté farby nájdete v našom konfigurátore.

záhradné domčeky

domčeky na náradie

Vzhľad záhradného domčeka by mal korešpondovať so štýlom ostatných stavieb na pozemku. Pokiaľ si nie ste istí výberom farieb, naši kvalifikovaní pracovníci vám ochotne poradia i v tomto smere.