Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 17:00

Inšpiratívne záhradky našich zákazníkov (1. časť) – montované záhradné domčeky

Montovaný záhradný domček na náradie pri rodinnom dome
Publikované 09.05.2019 11:07

Vždy nás zaujíma, aký je život majiteľov s našimi projektmi. A tak sa nám podarilo zozbierať autentické fotografie domčekov, garáží i prístreškov. Už asi viete, na čo sa zameriame dnes, však? Záhradné domčeky sú moderné a útulné riešenie pre vytvorenie osobného priestoru v záhrade. Pozrite sa, ako ich využívajú naši zákazníci.

Takýto jednoduchý domček poteší vaše dizajnérske i praktické ja. Taký akurát, aby zapadol kamkoľvek do prostredia vašej záhrady. Vylepšiť sa dá vysadením kvetov a kríkov, ozdobným kamením a pod.

Menší záhradný domček v záhrade

Montovaný záhradný domček na náradie GARDEON

Záhradný domček s prístreškom je trošku vyšší level. Vytvára priestor pre príjemné posedenie, záhradnú kuchyňu, krb alebo čokoľvek, čo si vymyslíte. Okolie domčeka taktiež môžete dozdobiť rastlinstvom, kamenným chodníkom, kvetináčmi, svetielkami, lampiónmi, prípadne veselým Mimoňom (z rozprávky) zo starých pneumatík.

Žltý záhradný domček využívaný na bývanie

Záhradný domček GARDEON s prístreškom v bielej omietke

Záhradný domček s prístreškom na posedenie

Pneumatiky v tvare mimoňov pred záhradným domčekom

Videli ste už dvojdomček? Hodí sa vám vtedy, ak si chcete na záhrade vytvoriť priestor pre dva nezlučiteľné účely. Manželka má tak svoju saunu a manžel domáce kino. Žena svoju čitateľskú svätyňu, muž svoju herňu. Rodičia svoj sklad, deti svoje kráľovstvo. Zvnútra iné, ale zvonka jednotné.

Záhradný domček s lavičkou medzi dverami

Tmavý záhradný domček spojený dvoch

Tmavý záhradný domček

Ďalšou možnosťou je postaviť dva samostatné záhradné domčeky. Takéto riešenie sa hodí pre rodiny, ktoré chcú dva priestory, ale ak by boli hneď pri sebe, vzájomne by sa vyrušovali. Napr. skúšobňa pre kapelu vs. domáca telocvičňa. Záhradné stavby tak vyniknú, a to aj vďaka kráľovskému trávniku a nápaditému kamennému chodníku, ktorý vedie cez celú záhradu.

Hojdacie kreslo pri záhradnom domčeku

Záhrada pri záhradnom domčeku

Hojdacie kreslo medzi dvoma záhradnými domčekami

Záhradný domček na záhrade

Záhradný domček na záhrade

Vnútro domčeka si prispôsobíte úplne podľa vašich predstáv. Uskladnenie vašich vecí je preukázateľne jednoduchšie so závesným systémom, poličkami, prehľadnými skrinkami a šuplíkmi.

Vnútro domčeka so skrinkami a zaveseným náradím

Zavesené náradie

Bicykle, skrine a poličky v domčeku

Zavesené náradie s opretým fúrikom

Bicykle v domčeku

Chcete montovaný záhradný domček aj vy? Navrhnite si ho podľa vlastných predstáv.

 

Zdroj (source)
Fotobanka GARDEON
Za fotografie ďakujeme našim zákaznikom :)