Ikona telefónu +421 903 18 18 18 Po - Pia 7:30 - 17:00

Ako si zútulniť záhradný domček s prístreškom?

Záhradný domček so záhradkov z pravej strany
Publikované 17.03.2021 11:21

Mať svoje miesto, kam môžeme utiecť pred každodennými povinnosťami, kde si môžeme prečítať knihu, spraviť čaj alebo tráviť čas s priateľmi,  je prianím azda každého z nás. Aj vo veľkom rodinnom dome môže takáto miestnosť chýbať. Navyše, v letných mesiacoch nás všetkých ťahá slnko von. Nie, nemusíte začať uvažovať nad stavaním letného sídla. Stačí vyjsť pred dom a poobzerať sa po záhrade. Čo vidíte?

Stojí sám a opustený?

Záhradný domček ste si možno zriaďovali z rôznych príčin. Potrebovali ste niekam schovať záhradné náradie a všetko to, čo zväčša nie je kam dať. Záhrada sa však stala viac okrasnou ako úžitkovou a domček len stojí a stojí? Premeňte ho na malé útulné sídlo. A tým nemyslíme iba premiestnenie starých vecí z domu do záhradného domčeka.

Záhradný domček s prestrešením

Záhradný domček so záhradkov z pravej strany

Buďte kreatívni

Na trhu v súčasnosti nájdete široký sortiment multifunkčného a flexibilného nábytku. Sklápacie stolíky, vyklápacie skrine a ďalšie užitočné veci sú skvelým riešením do priestorov malého domčeka. Chcete si cez víkend v domčeku posedieť, ale zároveň potrebujete voľnú plochu pre majstrovanie? Zaobstarajte si klasické záhradné skladacie stoličky, ktoré ľahko upevníte na stenu a získate priestor pre sebarealizáciu.

 

Útulný záhradný domček s posedením

Posedenie pod prestrešením záhradného domčeka

Zriaďte si vysunutú pracovňu

Zavrieť sa pred svetom či pred deťmi, ktoré občas vyrobia príliš veľa hluku a v pokoji pracovať. Aj túto predstavu si môžete splniť vhodným dispozičným riešením záhradného domčeka. V tomto prípade treba v prvom rade myslieť na okná. Ak váš súčasný záhradný domček okno nemá, zaobstarajte možnosť prívodu elektriny a dostatok umelého svetla.

Útulný priestor so skrinkou na oblečenie a vysokou postelou

Ak ešte len uvažujete o kúpe záhradného domčeka, vedzte, že u nás si môžete dať zhotoviť domček na mieru a s riešením okien podľa predstáv. Nezmestí sa vám do priestoru dostatočne veľký pracovný stôl? Zabehnite do obchodu po jednoduché a lacné korkové nástenky, na ktoré prakticky upevníte čokoľvek. Keďže sú zavesené na stene, takisto šetria miesto.

Biely záhradný domček na záhrade

Biely záhradný domček s tmavou atikou

Ak momentálne nemáte záhradný domček s prístreškom, nájdete ho v našej ponuke. Takto riešenú záhradnú stavbu využijete najmä v lete, kedy môžete pracovať pod prístreškom alebo opäť len príjemne leňošiť.

 

Zdroj (Source):
Fotobanka GARDEON
Za poskytnuté fotografie ďakujeme našim zákazníkom. :)